Özel Tanfer Hastanesi

Etik değerlere bağlı, hasta haklarına saygılı, tedavi edici uygulamalar yanında koruyucu sağlık çalışmalarını da kapsayan kaliteli ve ekonomik hizmetlerimizi, din, dil, ırk ve cinsiyet ayrımı gözetmeksizin nitelikli ve uzman kadrolarımız ile sunmaktır.Çağdaş bir yönetim sistemi, tıbbi uygulamaları ve teknolojisi ile örnek gösterilen, toplumun beklentileri ile hastalarımızın tüm sağlık gereksinimlerini karşılayan ve bu özellikleri ile öncelikle tercih edilen çevreye duyarlı bir sağlık kuruluşu olmaktır.
Özel Tanfer Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Tanfer Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Aytekin Kotil (Eski Fulya) Cad. No:25 Pk 34394 Mecidiyeköy İSTANBUL
Telefon Tel:0 (212) 211 33 33 444 9 826 (TAN)
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@tanferhastanesi.com
Özel Tanfer Hastanesi Nerede
Özel Tanfer Hastanesi Randevu Alma
Özel Tanfer Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Tanfer Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Tanfer Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Tanfer Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
KALP VE DAMAR CERRAHİSİ, KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM, KULAK BURUN BOĞAZ, ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ, AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI, İÇ HASTALIKLARI (DAHİLİYE), KARDİYOLOJİ, GASTROENTEROLOJİ VE HEPATOLOJİ, ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI, ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON, RADYOLOJİ, BESLENME VE DİYETİSYEN, BİYOKİMYA LABORATUVARI, CHECK UP, ACİL SERVİS, PLASTİK, REKONSTRÜKTİF VE ESTETİK CERRAHİ
Özel Tanfer Hastanesi Doktorları
Özel Tanfer Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -