Özel Surp Agop Hastanesi

8 Şubat 1831 tarihinde, Kirkor Kılıçyan’ın Galata’daki evinde yapılan bir toplantıda, Ermeni Katolik cemaatı için ihtiyaç duyulan bir kilise yapımının yanı sıra bir de hastane/fakirhane kurmanın gereği üzerinde durulmuş ve karar alınmıştır. Tophane Amir-i Müşiri Halil Paşa ve Galata Kadısı’nın izin yazılarına dayanarak Padişah Fermanı (II. Mahmut doğ.1784, taht 1808-1939) ile kilise ve hastanenin yapımına 25 Aralık 1831 de başlanmıştır.
Özel Surp Agop Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Surp Agop Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Cumhuriyet Caddesi İnönü Mahhalesi No57/1-2 Elmadağ – İstanbul
Telefon Tel:0212 230 17 18
Fax Fax:0212 233 68 28
E-Mail E-Mail:info@surpagop.com
Özel Surp Agop Hastanesi Nerede
Özel Surp Agop Hastanesi Randevu Alma
Özel Surp Agop Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Surp Agop Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Surp Agop Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Surp Agop Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Çocuk Hastalıkları, Dermatoloji (Deri Hastalıkları), Genel Cerrahi, kadın Hastalıkları, Ortopedi, Üroloji, Dahiliye (İç Hastalıkları), Diş, Göz HASTALIKLARI, Laboratuvar, Radyoloji
Özel Surp Agop Hastanesi Doktorları
Özel Surp Agop Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -