Özel Sultanbeyli Tıp Merkezi

Çağdaş bilgi ve son teknolojiyi kullanan, mesleki ahlakı benimseyen, hasta ve hasta yakını memnuniyetini koruyan; her zaman yenilikçi olma özelliğimizi sürdürmek. Hasta ve hasta yakınlarının memnuniyeti, hizmet sunan ve alan hekim memnuniyetini koruyarak büyümek, büyürken sağlıkta butik hizmet olgusundan uzaklaşmamaktır. Hastalıklardan korunma bilincinin yaygınlaşmasına destek olmak. İhtiyaç sahibi hastalara imkanlar ölçüsünde sahip çıkmak. Maliyet ve verimliliği etkin yöneterek kaliteden ödün vermemektir.
Özel Sultanbeyli Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Sultanbeyli Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Mehmet Akif Mahallesi Erdoğan Caddesi No:4 Sultanbeyli/İstanbul
Telefon Tel:0 216 419 62 40
Fax Fax:0 216 419 62 42
E-Mail E-Mail:sultanbeylitipmerkezi@sultanbeylitipmerkezi.com
Özel Sultanbeyli Tıp Merkezi Nerede
Özel Sultanbeyli Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Sultanbeyli Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Sultanbeyli Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Sultanbeyli Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Sultanbeyli Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Dermatoloji (Cildiye), İç Hastalıkları (Dahiliye), Nöroloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Psikiyatri, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, Üroloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ortopedi ve Travmatoloji, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Biyokimya, Radyoloji, Mikrobiyoloji, Acil, Sitogenetik, Moleküler Genetik
Özel Sultanbeyli Tıp Merkezi Doktorları
Özel Sultanbeyli Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -