Özel Soranus Tüp Bebek Merkezi

Kadın Doğum hekimlerinin temel uğraşı insan denilen canlının üreme sağlığını sağlamaktır. Üreme bir canlının bu dünyada varlığını sürdürebilmesinin tek yoludur. Bu bakış açısıyla değerlendirildiğinde Kadın Doğum Biliminin ve uygulamalarının tıbbın en önemli dallarından biri olduğu kolayca anlaşılır. Biz Soranus Tüp Bebek Merkezi’ni bu duygularla 1998 yılında kurduk. Amacımız Kadın Hastalıkları ve Doğum alanında dünyadaki en yüksek standartlarda tıbbi hizmet üretmekti. Bu nedenle merkezimize isim seçerken tarihte bilinen en eski Kadın Doğum Hekimi olan, milattan sonra ikinci yüzyılda Anadolu’da yaşamış Efesli Soranus’un ismini tercih ettik. Kurulduğumuz günden itibaren Kadın Doğum Biliminin tüm sınırlarının Soranus’ta temsil edilmesi gerektiğine inandık. Kadın Doğumun her alanında çalışmaktayız. Türkiye’nin en eski ve en başarılı tüp bebek merkezlerinden biriyiz. İlk tüp bebeklerimiz şu an üniversiteye gitmektedirler. Tüp bebek uygulamalarında şu an dünyada yapılan her türlü tıbbi uygulamayı yapabilmekteyiz. Çok gelişmiş preimplantasyon genetik tanı (PGD) ve preimplantasyon genetik tarama (PGS) uygulamalarımız vardır. Gelişmiş ultrasonografi cihazlarıyla riskli gebelik takipleri yapılmaktadır. Yine gebelik sırasında bebeğe ait genetik incelemeler yapılabilmektedir. Merkezimizde yapılan jinekolojik muayenelerde kolposkopik inceleme rutin olarak yapılmaktadır. Merkezimizin bütün çalışanları dünyadaki gelişmeleri yakından izlemektedir ve uygun görülenler derhal gerekli hazırlıklar yapıldıktan sonra uygulamaya konulmaktadır. Bu vizyonumuzun ışığında hastalarımıza mümkün olan iyi sonuçları vermeye çalışmaktayız.
Özel Soranus Tüp Bebek Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Soranus Tüp Bebek Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Dikkaldırım Mah. 1. Değirmen Cad. N:22/2A Osmangazi/BURSA
Telefon Tel:0224 232 24 70
Fax Fax:0224 232 24 75
E-Mail E-Mail:dr@soranus.com
Özel Soranus Tüp Bebek Merkezi Nerede
Özel Soranus Tüp Bebek Merkezi Randevu Alma
Özel Soranus Tüp Bebek Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Soranus Tüp Bebek Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Soranus Tüp Bebek Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Soranus Tüp Bebek Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Tüp Bebek
Özel Soranus Tüp Bebek Merkezi Doktorları
Özel Soranus Tüp Bebek Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -