Özel Smyrna Art Kadın Sağlığı Merkezi

Karşıyaka Tarafından Ulaşım : Karşıyaka tarafından gelen hastalarımız İZBAN hattından yararlanarak, merkezimizin önünde (Salhane Durağı’nda) inebilirler. Bornova Tarafından Ulaşım : Bornova tarafından gelen hastalarımız, Metro hattını kullaranarak Halkapınar istasyonuna geldikten sonra İZBAN hattına aktarma yaparak merkezimizin önünde (Salhane Durağı’nda) inebilirler. Alsancak Tarafından Ulaşım : Alsancak tarafından gelen hastalarımız Alsancak Camii’den bir sonraki duraktan geçen 129 ve 131 Numaralı otobüslere binebilir veya Alsancak İZBAN istasyonundan İZBAN hattından yararlanarak (Salhane Durağı’nda) merkezimizin önünde inebilirler. Buca Tarafından Ulaşım : Buca tarafından gelen hastalarımız 514 ve 360 Numaralı otobüslere binerek Bayraklı üst geçidinin oradaki durakta inerler, köprünün ayağının olduğu sokağa girerek yol bitiminden sola dönerler ve oradaki duraktan 129 ve 131 numaralı otobüslere binerler. Otobüsten Bayraklı – Salhane Durağı’nda yani merkezimizin önünde inebilirler. Ayrıca İZBAN Şirinyer istasyonundan binecekleri İZBAN aracı ile (Salhane Durağı’nda) merkezimizin önünde inebilirler. Balçova Tarafından Ulaşım : Balçova tarafından gelen hastalarımız 167, 180, 184 ve 186 numaralı Konak yönüne giden otobüslere binip Konak’ta indikten sonra Gümrük’e gidip oradan 129 ve 131 numaralı belediye otobüslerine binerek Bayraklı – Salhane durağında, merkezimizin önünde, inebilirler. Otogar Tarafından Ulaşım : Otogar tarafından gelen hastalarımız Gümrük’e giden belediye otobüslerine binecekler, Gümrük’ten 129 ve 131 numaralı belediye otobüslerine binerek Bayraklı – Salhane durağında, merkezimizin önünde, inebilirler. Hava alanı (Gaziemir) Tarafından Ulaşım : Hava alanı tarafından gelen hastalarımız Havaş servisine binebilir ve servisten Alsancak’ta inebilirler. Oradan taksiye binerek merkezimize gelebilirler, ya da Gümrük’ten 129 ve 131 numaralı belediye otobüslerine binerek Bayraklı – Salhane durağında, merkezimizin önünde, inebilirler. Ayrıca İZBAN Havaalanı istasyonundan binecekleri İZBAN aracı ile (Salhane Durağı’nda) merkezimizin önünde inebilirler.

Özel Smyrna Art Kadın Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Smyrna Art Kadın Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Anadolu Cad. No:34 Hitay Plaza 35010 Salhane – Bayraklı – İZMİR  
Telefon 0232 461 93 33
Fax 0232 461 68 63
E-Mail info@izmirtupbebek.com

Özel Smyrna Art Kadın Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Smyrna Art Kadın Sağlığı Merkezi Nerede
Özel Smyrna Art Kadın Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Özel Smyrna Art Kadın Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Smyrna Art Kadın Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Smyrna Art Kadın Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Smyrna Art Kadın Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Üroloji

-Kadın Hastalıkları ve Doğum

-Biyokimya

-Patoloji

-Tüp Bebek

-Sitogenetik

-Moleküler Genetik

Özel Smyrna Art Kadın Sağlığı Merkezi Doktorları
Özel Smyrna Art Kadın Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -