Özel Sistem Göz Hastalıkları Merkezi

Özel Sistem Göz Tıp Merkezinin misyonu; halkımızın göz sağlığını korumak ve geliştirmek amacı ile ileri teknolojiyi deneyimli kadro ile bütünleştirerek kolay ulaşılabilir ve uygun ekonomik koşullarda tıbbi hizmet sunmak. Hizmet kalitesini sürekli yükseltmek ve gelişen teknolojiye göre güncelleyerek etik ilkelerden ödün vermeden sağlık hizmeti üretmek.Özel Sistem Göz Merkezinin vizyonu; hasta ve hasta yakını memnuniyetini en üst düzeyde tutmak, ülkemiz için örnek bir göz merkezi modeli oluşturmak ve yurt dışına açılarak sağlık turizmine katkıda bulunmak. Donanım , personel ve teknolojik alt yapısını en üst düzeye çıkarmak hedefi ile yeni yatırımlar yapmak , bilgi birikimini sürekli yenilemek amacıyla sağlık personelinin eğitim ve bilgi düzeyini daha ileriye götürmek. Etik ilkelere bağlı olarak hizmet sunmak, basın yayın organları yoluyla daha geniş kitlelere ulaşmak ve toplumu göz hastalıkları açısından bilinçlendirmek. Özellikle avrupa ve orta doğu ülkelerine açılarak ülkemize yabancı hasta çekmek.
Özel Sistem Göz Hastalıkları Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Sistem Göz Hastalıkları Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Batı Mah. Vişne Sok. No:9 Pendik İstanbulTürkiye 34890
Telefon Tel:0 216 354 96 96
Fax Fax:0 216 390 21 82
E-Mail E-Mail:info@sistemgoz.com
Özel Sistem Göz Hastalıkları Merkezi Nerede
Özel Sistem Göz Hastalıkları Merkezi Randevu Alma
Özel Sistem Göz Hastalıkları Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Sistem Göz Hastalıkları Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Sistem Göz Hastalıkları Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Sistem Göz Hastalıkları Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Refraktif Cerrahi (Kırma Kusurları), YAG Laser Kapsülotomi, YAG Laser İridotomi, SLT (Selektif Lazer Trabeküloplasti), Argon Laser Fotokoagülasyon, Katarakt, Glokom(Göz Tansiyonu), Şaşılık, Çocuk Göz Sağlığı, Göz Tembelliği, Göz Çevresi Estetiği(Oküloplasti), Kornea Hastalıkları ve Göz Nakli, Keratokonus, Astigmat, Renk Körlüğü, Uvea(Üveit ve Behçet Hastalıkları), Retina Hastalıkları, Nöro Oftalmoloji, Görme Alanı, OCT(Optik Koharens Tomografisi), SLO (Scaning Laser Oftalmaskopi ), Korneal Topografi, Kontakt Lens Muayene ve Uygulama, Renk Hissi Muayenesi (İki göz)(İshihare), Göz Muayenesi (Genel anestezi altında), CAM (Göz tembelliği), Retina Muayenesi, Fundus Fluorescein Anjiolografi, B-Scan Ultrasonu(B skan USG), Biometri
Özel Sistem Göz Hastalıkları Merkezi Doktorları
Özel Sistem Göz Hastalıkları Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -