Özel Sıla FTR Merkezi

Sağlık Sektörüne 04.11.1997 yılında adımlarını atmaya başlayan ana firmamız, iki binli yılların başında ülkemizde büyüyen özel sağlık sektörünün gelişimine, uluslararası boyutlarda yarışmasına, yeni sahalar ve hizmet alanları oluşmasına katkıda bulunmak gayesiyle 2004 yılından itibaren SILA adıyla reorganize olarak ; gerek özel işletmelerimizle, gerekse de Devlet ve Üniversite Hastaneleri içerisinde ‘’hizmet sunum’’ yöntemiyle sağlık hizmetlerini Türkiye’nin her köşesine kaliteli ve kesintisiz vermeye devam etmekteyiz. Devletin Sağlık Hizmetlerini “Hizmet Alımı” ile Özel Sektör üzerinden sağlamaya başladığı öncü firmaların başında gelmenin, edindiğimiz deneyimimizle dünyanın en büyük yurt içi ve yurt dışı anahtar teslim hastane kampüsleri projelerinde yer almanın da haklı gururunu yaşıyoruz. Sağlık Bakanlığı ve Sosyal Güvenlik Kurumlarının girmiş olduğu değişim ve gelişim sürecinde ülkemizdeki sağlık mantalitesi ve mevzuatları hızla değiştirmiştir. Diğer yandan globalleşen dünyadaki sağlık ihtiyaçları ve öncelikleri de aynı hızda değişmektedir. Bu farklılaşmayı yorumlamak, hem insan hayatına hemde işletmelerin yatırımlarına ve kalite anlayışlarına katkıda bulunmayı, derin bilgi ve deneyimleri bu sahada ihtiyaç sahipleriyle paylaşmayı gerekli kılmıştır. Geride bıraktığımız bu süreç bulunduğumuz sahada verdiğimiz hizmetlerin ne kadar gerekli ve isabetli olduğunun göstergesi olmuştur. Türkiye’den olduğu kadar başta komşu ülkeler olmak üzere yurt dışından da sağlık hizmetleri ve yatırımlarında danışmanlık, proje ortaklığı, yatırım ortaklığı gibi teklifler alan grubumuz, bir yandan ürettiği çözüm önerileri ve projelerin haklı gururunu yaşarken, diğer yandan ülkemizin sağlık alanındaki yerinin önemli göstergelerinden biri olmuştur.
Özel Sıla FTR Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Sıla FTR Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Kavacık Subayevleri Mah. Şehit Ömer Halisdemir Blv. No: 75 Keçiören – ANKARA / TÜRKİYE
Telefon Tel:0312 347 44 22 / 0554 587 40 50
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:kecioren@silafiziktedavi.com
Özel Sıla FTR Merkezi Nerede
Özel Sıla FTR Merkezi Randevu Alma
Özel Sıla FTR Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Sıla FTR Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Sıla FTR Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Sıla FTR Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Felç (İnme) Tedavisi, Boyun Fıtığı Tedavisi, Bel Ağrısı, Bel Fıtığı Tedavisi, Kol ve Bacak Ağrıları, Çocuk Felci Tedavisi, Hacamat, Akupunktur, Ankara Fizik Tedavi, Kuru İğneleme, ESWT Tedavisi, Ameliyatsız Tedavi, Kas Ağrıları, Diz Ağrıları
Özel Sıla FTR Merkezi Doktorları
Özel Sıla FTR Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -