Özel Side Bilgi Hastanesi

1999 yılında Manavgat’ta bir grup genç hekim ve onlara inanan arkadaşlarının sağlık alanında bir açığı kapatabilmek amacıyla geliştirdikleri projenin üç boyutlu görüntüsüdür, Bilgi Hastanesi. Tıbba ve Manavgat’a inanan bir çekirdek ekip ve onların oluşturduğu meslek ahlaki kriterlerinden taviz vermeden en yeni teknoloji ve bilgiye ulaşmak azmini kaybetmeden kendi alanlarında başarılı, gelişmeleri yakından izleyen, hasta memnuniyetini ön planda tutan hekim kadromuzla 17 yıldır tedavi edici sağlık hizmetleri alanında faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Bölgemizin bir özelliği olarak Turist sağlığı konusunda da etkinlik gösteren hastanemiz tüm kadrosu ile yabancı sağlık sigortaları ile de başarılı kollektif bir çalışma içindedir. Her yıl daha yeniye daha doğruya ve daha olumluya ulaşma gayretlerimizle Manavgat halkının ve Manavgat’tın değerli misafirlerinin sağlıklarına katkıda bulunmaya devam etmek üzere; acil müdahaleden rehabilitasyona sağlıkta bize ihtiyaç duyulan her alanda gelişme çabalarımız sürmektedir.
Özel Side Bilgi Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Side Bilgi Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Side Mah. 1571 Sk. Manavgat Antalya / Türkiye
Telefon Tel:0 242 753 37 37-0 242 753 50 06
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@bilgihospital.com.tr
Özel Side Bilgi Hastanesi Nerede
Özel Side Bilgi Hastanesi Randevu Alma
Özel Side Bilgi Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Side Bilgi Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Side Bilgi Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Side Bilgi Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
İç Hastalıkları (Dahiliye), Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye), Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Kardiyoloji, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ortopedi ve Travmatoloji, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi), Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Biyokimya, Radyoloji, Patoloji, Mikrobiyoloji, Acil, Yeni Doğan Yoğun Bakım, Yoğun Bakım, Deri ve Zührevi Hastalıklar
Özel Side Bilgi Hastanesi Doktorları
Özel Side Bilgi Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -