Özel Saygı Hastanesi

– Hizmet kalitemizi en üst düzeyde tutmak ve sağlık sektöründe örnek alınan kurum olmaya devam etmek. – Sağlık hizmetlerimizden daha çok insanın faydalanabilmesini sağlamak. Koruyucu sağlık hizmetlerine ayrılan payı arttırarak, insanların daha hasta olmadan, önlemlerini alıp sağlıklı kalabilmelerini sağlamak. – Bilimsel araştırmalara tam destek vermek ve insanlığa yararlı her türlü hizmetin geliştirilmesine öncülük etmek. – İnsani ve vicdani değerlerimizden asla taviz vermemek, – Toplumların istek ve ihtiyaçları doğrultusunda, mutlak bilimsel verilere dayalı, – Öncelikli koruyucu ve tedavi edici sağlık hizmetleri vererek, – İnsanlığın sağlıklı ve mutlu bir şekilde yaşamasına aracılık etmek.
Özel Saygı Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Saygı Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Fatih Bulvarı No:75 Sultanbeyli / ISTANBUL
Telefon Tel:0 850 321 50 00 444 1 794 (SYG)
Fax Fax:0 216 398 7 621
E-Mail E-Mail:…
Özel Saygı Hastanesi Nerede
Özel Saygı Hastanesi Randevu Alma
Özel Saygı Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Saygı Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Saygı Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Saygı Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
ACİL SAĞLIK HİZMETLERİ, DAHİLİ POLİKLİNİK HİZMETLERİ, CERRAHİ POLİKLİNİK HİZMETLERİ, AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI HİZMETLERİ, AMELİYATHANE VE YOĞUN BAKIM HİZ., FİZİK TEDAVİ HİZMETLERİ, GÖRÜNTÜLEME HİZMETLERİ, KORUYUCU VE ÖNLEYİCİ HEKİMLİK, DOĞUM HİZMETLERİ, PSİKİYATRİ HİZMETLERİ, GELENEKSEL ve TAMAMLAYICI TIP (GETAT)
Özel Saygı Hastanesi Doktorları
Özel Saygı Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -