Özel Sante Tıp Merkezi

1997 tarihinde Bağdat Caddesi Kızıltoprak’da kurulmuş ve şu anda Fener Kalamış Caddesinde mültidisipliner yaklaşımda hizmet veren özel bir tıp merkezidir. Bünyesinde İç Hastalıkları, Kardiyoloji, Genel Cerrahi, Nöroloji, Kadın Doğum, Ortopedi, Üroloji, Aile Hekimliği, Kulak Burun Boğaz, Klinik Dermatoloji gibi klinik dallarını barındıran Sante aynı zamanda sahip olduğu tam teşekküllü Biyokimya Laboratuarı, Radyoloji, Endoskopi (Gastroskopi / Kolonoskopi) üniteleriyle kendisinden sıkça söz ettirmektedir. Sağlık hizmetini hem kaliteli, hem de deontolojik ilkelerce verme misyonunu yıllarca başarıyla üstlenmiş bir kurum olan Sante bir çok özel kurum ve kuruluşla sağlık hizmeti anlaşması yapmış olup, SGK (Emekli Sandığı, SSK ve Bağ-Kur) mensuplarına da hizmet vermektedir. Sante Tıp Merkezi artık klasikleşen paket check-up programları olan Meme, Prostat, Kadın Doğum ve Kardiyoloji kontrol muayeneleri ve ilgili tüm biyokimya tahlil ve görüntüleme hizmetlerini her geçen gün yenilemekte ve herhangi bir sağlık sigortası olmayan hastaları için indirimli kampanyalar düzenlemektedir. Radyoloji Ünitesi’nde Dijital Röntgen, Mamografi, Ultrason, Doppler, EKG ve Eforlu EKG tanı yöntemleri en yeni teknolojik donanımlı makinelerle uzman kadrosu tarafından başarıyla gerçekleştirilmektedir.
Özel Sante Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Sante Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Fener Kalamış Caddesi No:32, Kadıköy / İstanbul
Telefon Tel:0(216) 330 00 66
Fax Fax:0(216) 330 00 69
E-Mail E-Mail:info@sante.com.tr
Özel Sante Tıp Merkezi Nerede
Özel Sante Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Sante Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Sante Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Sante Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Sante Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
CİLDİYE, RUH VE SİNİR HASTALIKLARI, KARDİYOLOJİ, DAHİLİYE, GENEL CERRAHİ, KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM, KULAK BURUN BOĞAZ, AİLE HEKİMLİĞİ, FİZİK TEDAVİ, ÜROLOJİ, NÖROLOJİ, ORTOPEDİ, ENDOSKOPİ, DİYET VE SAĞLIKLI BESLENME
Özel Sante Tıp Merkezi Doktorları
Özel Sante Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -