Özel Rufus Göz Kliniği

Refraktif cerrahlarımız yanısıra kliniğimizde oküloplastik ve retina cerrahlarımız devamlı olarak çalışmaktadır. Dr.Hasan Çubuk Rufus Göz Kliniğinin kurucusudur. 1983 Hacettepe Tıp Fakültesi mezunu olup 1985-1989 Çapa Tıp Fakültesinde Göz İhtisasını tamamladıktan sonra Almanya’da Bonn Dardenne Kliniği’ nde baş asistan olarak 1990-1998 yılları arasında çalışmıştır. Halen Almanya ve Türkiye’de kendi kliniğinde hizmet vermektedir. Katarakt ve ön segment cerrahisi asıl uzmanlık konularıdır. Alman Oftalmoloji Cemiyeti, Türk Oftalmoloji Cemiyeti (TOD), Amerikan Oftalmoloji Akademisi (AAO), Amerikan katarakt ve Refraktif Cemiyeti(ASCRS), İngiliz Oftalmoloji Cemiyeti ve Avrupa Katarakt ve Refraktif Cerrahi Cemiyeti(ESCRS) aktif üyesidir.

Özel Rufus Göz Kliniği Hakkında İçerikler
Özel Rufus Göz Kliniği İletişim Bilgileri

Adres Adres:Hakkı Yeten Cad. Aşçıoğlu Plaza No:10 Kat :2 D:6 Fulya
Telefon Tel:0 (212) 291-6242
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…

Özel Rufus Göz Kliniği Nerede
Özel Rufus Göz Kliniği Randevu Alma
Özel Rufus Göz Kliniğinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Rufus Göz Kliniği Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Rufus Göz Kliniğinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Rufus Göz Kliniği Bölümleri ve Servisleri
Göz Hastalıkları
Özel Rufus Göz Kliniği Doktorları
Özel Rufus Göz Kliniğinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -