Özel Romatem Bursa FTR Hastanesi

Bilimsellik, yüksek teknoloji ve etik olmak temel ilkeleriyle yola çıkan ve büyük bir fikre dönüşen ROMATEM’ i sağlık alanında tüm Dünya’da bilinen bir Türk markası yapmak gerçek vizyonumuzdur.İnsanı bağımlılıktan bağımsızlığa yani özgürlüğe ve hürriyete kavuşturmak uğraşımızın adıdır Rehabilitasyon. Sağlığın başka bir alanına benzemez bizim işimiz. Günler, haftalar, aylar ve hatta yıllarca uğraşırız. Biliriz ki başarı çok çalışmakla kazanılır. Tıpkı hürriyet gibi, özgürlük gibi.. Budur işte bizim misyonumuz.

Özel Romatem Bursa FTR Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Romatem Bursa FTR Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Kükürtlü Mah. Mudanya Cad. No:65 Osmangazi/BURSA  
Telefon 0 444 76 86
Fax
E-Mail İletisim@romatem.com

Özel Romatem Bursa FTR Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Romatem Bursa FTR Hastanesi Nerede
Özel Romatem Bursa FTR Hastanesi Randevu Alma
Özel Romatem Bursa FTR Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Romatem Bursa FTR Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Romatem Bursa FTR Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Romatem Bursa FTR Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Nörolojik Rehabilitasyon

-Ortopedik Rehabilitasyon

-Diğer Tedaviler

-Acil Sağlık Hizmetleri

Özel Romatem Bursa FTR Hastanesi Doktorları
Özel Romatem Bursa FTR Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -