Özel Retina Göz Hastanesi

Hastalarımıza, modern teknoloji ve nitelikli personelimizle, kurumumuza adım attığı ilk andan itibaren, güvenilir bir sağlık hizmetini tıbbın ulaştığı en üst düzeyde uygun ekonomik koşullarda sunmak, sağlıkla ilgili her konuda yeni bilgi ve uygulamaların geliştirilmesini desteklemektir.Kaliteli ve güvenilir sağlık hizmetini toplumun her kesimine ulaştıran, Türkiye’ye model oluşturmayı hedefleyen bir kurum olmayı öngörüyoruz.
Özel Retina Göz Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Retina Göz Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Esentepe Mh. Sanayi Cd. No:171 Nilüfer / BURSA
Telefon Tel:0 850 888 24 00 0 224 240 24 00
Fax Fax:0 224 240 24 03
E-Mail E-Mail:retina@bursaretina.com
Özel Retina Göz Hastanesi Nerede
Özel Retina Göz Hastanesi Randevu Alma
Özel Retina Göz Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Retina Göz Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Retina Göz Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Retina Göz Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Az Görenlerin Rehabilitasyonu, Fotodinamik Tedavi, Gaz Tamponadı, Glokom Tedavisi, Göz İçi İlaç Enjeksiyonları, Göz Kapağı Cerrahisi, Göz Yaşı Kanal Tıkanıklığı, Katarakt Tedavisi, Lazer Trabeküloplasti, Prematüre Retinopatisi (ROP), Pterjium Cerrahisi, Refraktif Lazer Tedavisi, Retina Hastalıkları ve Tedavisi, Silikon Yağ Tamponadı, Şaşılık, Vitrektomi Cerrahisi, Amsler Grid (Kareli Kağıt) Testi, Biomikroskopi, Elektrofizyolojik Testler, Fundus Floresein Anjiografi, Gonyoskopi, Fundus Otofloresansı, Görme Alanı, Göz Tansiyonu Ölçümü, İndosiyanin Yeşili Anjiografisi, Korneal Pakimetri, Korneal Topografi, Kuru Göz Testleri, Oftalmoskopi, Optik Koherens Tomografisi, Retina Fotografisi, Ultrasonografi
Özel Retina Göz Hastanesi Doktorları
Özel Retina Göz Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -