Özel Retina Göz Hastalıkları Dal Merkezi

Retina Göz Merkezi 1996 yılında kurulmuş olup, 2004 yılından itibaren kendi binasında faaliyetlerini sürdürmektedir. Retina Göz Hastalıkları ve Dal Merkezi kurucuları; Dokuz Eylül Üniversitesi Öğretim Üyelerinden Türkiye Oftalmoloji Derneği Genel Başkanı olan Prof. Dr. Süleyman Kaynak ve Op. Dr. Tülin Kaynak dır.
Özel Retina Göz Hastalıkları Dal Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Retina Göz Hastalıkları Dal Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:1488 Sk. No:3 Alsancak / İzmir
Telefon Tel:0(232) 464 49 49 0(232) 463 29 41 0(232) 464 28 22 0(232) 464 98 68
Fax Fax:0(232) 464 04 45
E-Mail E-Mail:retina@retina-gm.com
Özel Retina Göz Hastalıkları Dal Merkezi Nerede
Özel Retina Göz Hastalıkları Dal Merkezi Randevu Alma
Özel Retina Göz Hastalıkları Dal Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Retina Göz Hastalıkları Dal Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Retina Göz Hastalıkları Dal Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Retina Göz Hastalıkları Dal Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Bebeklerde Göz Sulanması, Şaşılık, Retina Dekolmanı, Sarı Leke Hastalığı, Katarakt
Özel Retina Göz Hastalıkları Dal Merkezi Doktorları
Özel Retina Göz Hastalıkları Dal Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -