Özel Renmed Diyaliz Merkezi

Böbrek hastalarının kaliteli ve uzun bir yaşam sürmesini ilke edinmiş, Türkiye’nin, ilk Özel Diyaliz Merkezi.1983 yılında, Poliklinik ruhsatı ile kurulan REN MED Sağlık Hizmetleri A.Ş. 1985 yılında İlk Özel Diyaliz Merkezi Ruhsatı’nı almıştır. Ruhsat Numarası 2 olan REN MED Sağlık Hizmetleri A.Ş. bir aile kuruluşudur.Öncelikle Hastayı ve Diyalizi iyi tanıyan, işini seven Personelin devamlılığını, Tedavide ilk şart olarak benimsemiş olan merkezimizde; Doğru tanı, doğru tedavi seçimi, eksiksiz inceleme Tedavinin giriş kapısı olan ön kol Fistül bakımı, doğru girişler Diyalizat flow ayarlı, Otomatik tansiyon ölçer, Resirkülasyon pompası, Hemodiafiltrasyon modülü donanımlı Diyaliz Makineleri Tek kullanımlık Toz Bikarbonat Uygun olan Hastaların; Organ Nakli, Periton Diyaliz ve Ev Diyalizi’ne yönlendirilmeleri gibi, parametreler ile uygulanmaktadır. Bu anlayış ile 1983 yılından beri Diyaliz Hizmeti veren Merkezimizde, mevcut Hasta sayısının yüzde otuz’a yakın kısmı, on yılı aşkın bir süredir misafirimizdir. Aynı prensiple, yurt dışı tatil Hastalarına da hizmet vermekte olan merkezimiz, Ülkemiz için çok önemli olan Sağlık Turizminde de “her gün daha ileriye” sloganı ile yerini korumaktadır. Alanında en Uzman Ekiple Çalışması Diyaliz Tedavisinin Dünya Standartlarının Üstünde Olması Sağlıkta Kalite Standartlarının Uygulanması Hastaları Organ Nakli ile ilgili Bilinçlendirmek Teşvik etmek Hastaları Bigilendirici Eğitim Toplantıları,Hastaların Sosyal Yaşamda olmaları için Destek Moral Günleri Kurum içi Eğitimler Bilgi İşlem Ağı ile Sağlık Bakanlığı, SGK, Laboratuarlar ve Diğer Merkezlerle sürekli iletişim, paylaşım ve takipler Ulusal ve Uluslararası Kongre, Seminer ve Fuarlara katılım; Yüksek Teknoloji Vip Hizmet Kalitesi Daima Güleryüz, Şefkat, Nezaket.

Özel Renmed Diyaliz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Renmed Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Levent Caddesi Yeni Sülün Sokak Begonya Aralığı No: 10 Levent , İstanbul  
Telefon 0 (212) 278 1114 – 269 4793
Fax 0 (212) 280 3688
E-Mail info@ren-med.com.tr

Özel Renmed Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Renmed Diyaliz Merkezi Nerede
Özel Renmed Diyaliz Merkezi Randevu Alma
Özel Renmed Diyaliz Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Renmed Diyaliz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Renmed Diyaliz Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Renmed Diyaliz Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Hemodiyaliz

Özel Renmed Diyaliz Merkezi Doktorları
Özel Renmed Diyaliz Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -