Özel Renin Diyaliz Merkezi

Dünya standartlarında üst ve tercih edilen bir kurum olmaktır.Hizmet kalitesi yarışında kendimizi her yıl geçerek, yüksek tedavi kalitesi ile son dönem böbrek yetmezliği hastalığı bulunan hastaların yaşam süresi ve yaşam kalitesini yüksek tutmak. Sağlık sektöründe çıktığımız bu yolculukta: Hastalarımızın ve hasta yakınlarımızın memnuniyeti, kalite ve sürekli gelişim, yüksek performans ve ekip çalışması pusulamız olacaktır.

Özel Renin Diyaliz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Renin Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Renin Dializ Merkezi Halil Rıfat Paşa Mah. Arel Sk. No:4 Şişli-İstanbul  
Telefon 0 212 320 10 12
Fax 0 212 320 10 14
E-Mail info@renindializ.com

Özel Renin Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Renin Diyaliz Merkezi Nerede
Özel Renin Diyaliz Merkezi Randevu Alma
Özel Renin Diyaliz Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Renin Diyaliz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Renin Diyaliz Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Renin Diyaliz Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Hemodiyaliz

-Biyokimya

Özel Renin Diyaliz Merkezi Doktorları
Özel Renin Diyaliz Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -