Özel Refleks Fizik Tedavi Tıp Merkezi

2006 da kurulan Refleks Fizik Tedavi Tıp Merkezi 1440m2 lik alanda 9 katlı A tipi tıp merkezi olarak hastalarına hizmet vermektedir. Ana branş olarak Fizik tedavi uygulamalarına yönelik modern cihazları, geniş rehabilitasyon parkuru ile fizik tedavi alanlarının yanı sıra Dahiliye, Kardiyoloji, Üroloji, Göz, Ağız ve Diş Sağlığı, Plastik ve Estetik Cerrahi, Güzellik ve Estetik Uygulamaları ve Ozon Terapi bünyesine ekleyerek yeni tedavi yaklaşımlarını uygulamaya öncülük etmektedir. Kurumumuz, insan haklarına verdiği önemle konusunda uzman hekimleri, spesifik uzmanlıkları olan -deneyimli sağlık personeli ile iyi bir ekip çalışmasıyla hastalarının maksimum yararlılığı ilkesi ile hareket etmektedir. Refleks Fizik Tedavi Tıp Merkezi, Fizik tedavi ve rehabilitasyon uzmanlık dalının tüm sağlık sorunlarında bütüncül değerlendirme ve tedavi ilkesiyle, her hastanın tedavisinde birçok yöntemi birlikte uygulamaktadır. Örneğin, sık rastlanan bel veya boyun ağrısı olan bir hastanın fizik tedavi programı; fizik tedavi ajanları, eklem, kas ve sinir enjeksiyonları, manipulasyon ve mobilizasyon teknikleri ve osteopatik yaklaşımlar, günlük egzersiz eğitimi, tedavi ve spor egzersizleri ve kliniğimizdeki Plates grup egzersizlerinden oluşabilmektedir.
Özel Refleks Fizik Tedavi Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Refleks Fizik Tedavi Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Merkez mah. Ali Galip Bey cd. no: 4/1 Gaziosmanpaşa – İstanbul
Telefon Tel:0 212 497 01 01
Fax Fax:0 212 614 86 77
E-Mail E-Mail:ıletisim@Reflekstip.Com
Özel Refleks Fizik Tedavi Tıp Merkezi Nerede
Özel Refleks Fizik Tedavi Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Refleks Fizik Tedavi Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Refleks Fizik Tedavi Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Refleks Fizik Tedavi Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Refleks Fizik Tedavi Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Dahiliye (İç Hastalıkları), Ağız ve Diş Sağlığı, Ozon Terapi, Akupunktur, ESWT Topuk Dikeni Tedavisi, Masaj, Plastik ve Estetik Cerrahi, Güzellik ve Estetik Uygulamaları, Saç Ekimi
Özel Refleks Fizik Tedavi Tıp Merkezi Doktorları
Özel Refleks Fizik Tedavi Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -