Özel Pedmer Tıp Merkezi

2005 yılında çağdaş ve modern tıp uygulamalarını, etik değerler temel alarak sunma ve referans merkezi olma hedefi ile kurulduk. Zaman içinde ailemizi genişlettik, yenilendik. Geleceğimiz dediğimiz çocuklarımız bizim için önemli, bu yüzden 24 saat açığız. İlk günkü heyecanımızla çocuklarımız için çalışıyoruz. SGK ile anlaşmamız vardır. Kurulduğumuz günden beri mesleki etik değerleri kaliteli ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile pekiştiren merkezimiz; “Her zaman daha iyiye” anlayışı ile hareket etmektedir. Hasta memnuniyeti odaklı çalışıp her zaman mükemmelliği hedefliyoruz. Çünkü Hastalarımızın memnuniyeti bizim için vazgeçilmez bir değer.

Özel Pedmer Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Pedmer Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Ataevler Mah. İzmir Yolu Cad. No:220 Nilüfer / BURSA  
Telefon 0224 441 17 17
Fax
E-Mail info@pedmer.com.tr

Özel Pedmer Tıp Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Pedmer Tıp Merkezii Nerede
Özel Pedmer Tıp Merkezii Randevu Alma
Özel Pedmer Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Pedmer Tıp Merkezii Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Pedmer Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Pedmer Tıp Merkezii Bölümleri ve Servisleri

-İç Hastalıkları (Dahiliye)

-Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

-Genel Cerrahi

-Çocuk Cerrahisi

-Göz Hastalıkları

-Hastalıkları ve Doğum

-Kulak Burun Boğaz Hastalıkları

-Biyokimya

-Mikrobiyoloji

Özel Pedmer Tıp Merkezii Doktorları
Özel Pedmer Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -