Özel Pedatem Psikiyatri Dal Merkezi

Pedatem Psikiyatri Merkezi Pedatem Sağlık ve Eğitim Hizmetleri Limited Şirketi bünyesinde 1999 yılında psikiyatri uzmanı Dr. Ömer Deniz tarafından kurulmuş; psikiyatri, psikoloji ve psikoteknik değerlendirme alanlarında sağlık ve eğitim hizmeti veren bir kuruluştur. Psikiyatrik eğitim, danışma, tedavi ve terapi uygulamaları verilen merkezde aynı zamanda 2001 yılından beri sürücülere psikoteknik değerlendirme hizmetleri de verilmektedir. 16 yıldır Doğu ve Güneydoğu illeri ağırlıklı olmak üzere on binlerce kişiye ruhsal sağlık hizmeti verilen merkezimiz 29 Nisan 2008 tarihinde Sağlık Bakanlığından Psikiyatri Özel Dal Merkezi ruhsatı alarak Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) hastalarına da SGK Anlaşmalı Kurum olarak hizmet vermeye başlamıştır. SGK çatısı altında bulunan tüm hasta ve yakınları resmi güvenceleri ile merkezimizden ruhsal destek ve tedavi hizmeti alabilmektedir. Merkezimizde muayene edilen resmi hastalara yazılan reçete ve ilaç raporları Türkiye’nin her yerinde eczanelerde işlem görmektedir. Ayrıca sosyal güvencesi olmayan ya da SGK kapsamında yer almayan kişilerde merkezimizden psikiyatrik destek ve tedavi hizmeti alabilmektedir.
Özel Pedatem Psikiyatri Dal Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Pedatem Psikiyatri Dal Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Rızaiye Mah. Kazım Hoca Sk. No: 15 /1 ELAZIĞ
Telefon Tel:0 424 236 49 47 0 424 238 13 54
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:pedatem@hotmail.com
Özel Pedatem Psikiyatri Dal Merkezi Nerede
Özel Pedatem Psikiyatri Dal Merkezi Randevu Alma
Özel Pedatem Psikiyatri Dal Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Pedatem Psikiyatri Dal Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Pedatem Psikiyatri Dal Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Pedatem Psikiyatri Dal Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Depresyon, Panik Atak, Takıntı, Şizofreni, Sosyal Fobi, Bipolar Bozukluk, Dikkat Eksikliği, Demans, Cinsel Sorunlar, Anoreksiye Nevroza, İntihar ( Özkıyım), Sınav Kaygısı, Psikolojik Bayılma, Psikiyatride İlaç Kullanımı, Okul Korkusu, Uyku Bozukluğu, Somatizasyon Bozukluğu, Alkol Bağımlılığı, Trikotillomani
Özel Pedatem Psikiyatri Dal Merkezi Doktorları
Özel Pedatem Psikiyatri Dal Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -