Özel Pedamed Psikiyatri Tıp Merkezi

Bilgi ve yaratıcılığa dayalı, çözüm odaklı, hızlı ve etkin sistemler geliştirmek; “Güvenilir”, “Saygın” ve “Etik Değerlere Bağlı” profesyonel kadromuzun bilgi, birikim ve deneyimleri doğrultusunda müşterilerimizin taleplerini karşılamak; gelişim ve deneyimlerine öncü olmak; çözüm üreten, yaratıcı, yenilikçi bir kurum olmak amacıyla hizmet sunmaktır.Müşterileri için değer yaratan, değişen ihtiyaçlarını yüzde yüz hizmet kalitesi ile sunan, bilgiye önem veren, yaratıcı bir şirket olarak kurumsal ve bireysel gelişim konusunda güvenilir, saygın, kaliteli ve çağdaş hizmet sunan bireysel ve kurumsal gelişim şirketleri arasında yer almaktır.

Özel Pedamed Psikiyatri Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Pedamed Psikiyatri Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Zuhuratbaba Mah. Yücetarla Cad. No.11 (Yücetarla otobüs durağı yanı) Bakırköy / İSTANBUL  
Telefon 0 (212) 543 55 55
Fax 0 (212) 542 42 80
E-Mail info@pedamed.com.tr

Özel Pedamed Psikiyatri Tıp Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Pedamed Psikiyatri Tıp Merkezi Nerede
Özel Pedamed Psikiyatri Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Pedamed Psikiyatri Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Pedamed Psikiyatri Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Pedamed Psikiyatri Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Pedamed Psikiyatri Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Evlilik Tipleri

-Depresyon

-Disleksi

-Panik Atak

-Fobiler

-Obsesif Kompulsif

-Psikolojik TravmaYeme Bozuklukları

-Uyku Bozukluğu

-Cinsel Sorunlar

-Ergenlik Dönemi

-Yaşlılık Dönemi

-Aile Danışmanlığı

-Kadın ve Ruh Sağlığı

Özel Pedamed Psikiyatri Tıp Merkezi Doktorları
Özel Pedamed Psikiyatri Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -