Özel Pedam Polikliniği

reklam
Erişkin ve çocuk psikiyatristleri, pedagog ve psikologları ile 1996 dan bu yana mutlu yaşayan ve çevresine mutluluklar yaşatmaya çalışan bir ekibiz.Her biri farklı tıp fakültelerini bitirerek, gene her biri farklı kurumlarda (İstanbul Tıp Fakültesi, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi, Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi) dört yıllık uzmanlık eğitimlerini tamamlamış olan uzman psikiyatristlerce 1996 yılında kurulmuştur. Ekibin ilk tedavi merkezi Şişli Camii arkasında iki yıl süre ile hizmet vermiştir. Mekanın gereksinimleri karşılamada yetersiz kalması ve hastalarımızın isteği doğrultusunda ilk yerine yakın, başka bir merkeze taşınmıştır. Gelişen ekip ve şartlar 2005 yılında şimdiki yerimize taşınmayı mecbur kılmıştır.Merkezimizde PEDAM çatısı altında birlikte olan bu ekip çocuk ve gençlik psikiyatrisi, alkol madde tedavisi, hipnoz, dissosiyatif bozukluklar, duygulanım bozuklukları, kaygı bozuklukları, kişilik bozuklukları ve psikotik bozukluklar gibi konularda danışma ve tedavi hizmeti sunmaktadır.
Özel Pedam Polikliniği Hakkında İçerikler
Özel Pedam Polikliniği İletişim Bilgileri
Adres Adres:Rumeli Cad.No:71 Kat:5 Osmanbey
TelefonTel:0 (212) 296-8508
FaxFax:…
E-MailE-Mail:…
Özel Pedam Polikliniği Nerede
Özel Pedam Polikliniği Randevu Alma
Özel Pedam Polikliniğinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Pedam Polikliniği Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Pedam Polikliniğinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Pedam Polikliniği Bölümleri ve Servisleri
https://www.trhastane.com/ozel-pedam-poliklinigi-555195.html
Özel Pedam Polikliniği Doktorları
Özel Pedam Polikliniğinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi - Özel İzmir Üroloji Merkezi - Özel Damla Üroloji Merkezi - Özel Forte Üroloji Merkezi - Özel Intertıp Üroloji Kliniği - Özel Biosan Polikliniği - Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi - Özel Hattat Klinik - Özel Güven Üroloji Merkezi - Özel Akdeniz Üroloji Merkezi -