Özel Öz Huzur Tıp Merkezi

Birincil ve en önemli hususla hasta memnuniyetini en üst düzeyde tutarak gelecekte sektörde iyi bir noktada olmak. İleri teknolojiyi uzman kadro ile bütünleştirip, geniş kitlelere ulaşabilecek örnek, yaygın, bütünleşmiş bir hizmet sunmaktır. Toplumun yaşam kalitesini yükseltmek, koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetlerinde büyük noktalara ulaşmak ve sektöre yön vermek. Çağdaş değerleri, bilimsel ilkeleri ,bilgiyi, meslek ahlakını,bilimsel bilgiyi öncü, yenilikçi biçimiyle, toplumun sağlık sorunlarının aydınlatılmasında ve çözümünde kullanarak sosyal bir sağlık kuruluşu olmak. Hastalarımızın sağlığı bizim için önemlidir.Yaşam kalitelerini arttırmak ve sağlık hizmetlerini hasta ve yakınlarına güven ve huzur hissi verecek şekilde sunmak. Sunduğu hizmet çerçevesinde hizmet ve fiyat oranında izlediği cizelgeyi bozmayan bir sağlık kuruluşu olmak.

Özel Öz Huzur Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Öz Huzur Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Adres:Gencosman mh. Doğanbey cd. No:114/B Güngören/istanbul  
Telefon Tel:0212 647 39 13
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:ozhuzur_96@hotmail.com

Özel Öz Huzur Tıp Merkezi Nerede
Özel Öz Huzur Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Öz Huzur Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Öz Huzur Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Öz Huzur Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Öz Huzur Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Dermatoloji (Cildiye), İç Hastalıkları (Dahiliye), Nöroloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Radyoloji, Acil, Sitogenetik, Moleküler Genetik
Özel Öz Huzur Tıp Merkezi Doktorları
Özel Öz Huzur Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -