Özel Ortadoğu Hastanesi

Sektörlerinde, birbirinden değerli 4 ayrı grubun, 40 yıllık tecrübesini birleştirmesiyle; Sağlık evinden polikliniğe, poliklinikten tıp merkezine şeklinde gerçekleşen yolculuğumuzda son olarak Özel Ortadoğu Hastanesi olarak hizmet vermekteyiz. Hasta ve hasta yakınlarımıza 35 yılı aşkın sağlık hizmeti tecrübemiz ile en kısa zamanda, en ekonomik, en doğru teşhis ve tedavi yöntemleri kullanarak, bekletmeden ve sevgiyle, sağlığı hakkında tamamen bilgilendirerek, güleryüzlü ve temiz bir ortamda, yüksek teknolojimiz ve bilimselliğimizle, yasalar ve mevzuatlar doğrultusunda en iyi sağlık hizmetini vermek.
Özel Ortadoğu Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Ortadoğu Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:İvedik Caddesi No: 61 Yenimahalle
Telefon Tel:0 (312) 315-5545
Fax Fax:0 312 315 33 35
E-Mail E-Mail:info@ortadoguhastaneleri.com.tr
Özel Ortadoğu Hastanesi Nerede
Özel Ortadoğu Hastanesi Randevu Alma
Özel Ortadoğu Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Ortadoğu Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Ortadoğu Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Ortadoğu Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
İç Hastalıkları (Dahiliye), Gastroenteroloji, Nefroloji, Romatoloji, Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye), Nöroloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Neonatoloji, Psikiyatri, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Kardiyoloji, Göğüs Hastalıkları, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, Üroloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ortopedi ve Travmatoloji, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi), Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Biyokimya, Radyoloji, Acil, Yoğun Bakım, Deri ve Zührevi Hastalıklar
Özel Ortadoğu Hastanesi Doktorları
Özel Ortadoğu Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -