Özel Ortadoğu 19 Mayıs Hastanesi

Önce insan ve insan sağlığı diyerek 1998 yılında insanlığa daha iyi hizmet verebilmek amacı ile kurulmuş olan hastanemizin, sağlık hizmetinde yakaladığı evrensel çizgiyi Özel Ortadoğu 19 Mayıs Hastanesi olarak devam ettirmektedir. Hastanemiz bu evrensel çizgisini hiç değiştirmeden, insanlığa daha iyi bir sağlık hizmeti vermek ve bu hizmeti organize bir yapıda sunabilmek için kaliteli, ekonomik ve eşit hizmet veren bir kurum anlayışını benimseyerek ilerlemektedir. Hastanemiz, 15 branşda üstün hizmet kalitesini anlayışıyla ayaktan ve yatarak sağlık hizmetini en iyi şekilde vermeyi hedeflemiştir. Hastanemiz, 19 yatak kapasiteli olup; bunlardan 3 tanesi yoğun bakım ünitesi ve 2 tanesi yenidoğan ünitesi olarak hazırlanmıştır. Hasta odaları tek kişilik ve çift kişilik olarak dizayn edilmiştir. Hastanemiz odaları hastalarımızın rahat etmesi için konforlu ve kullanımı özel olarak tasarlanmıştır. Hastanemiz de Radyoloji ünitesinde Tomografi, Mamografi, Ultrasonografi, Kemikdanstrometri, Röntgen cihazı vb… en son teknoloji ile hastalarımızın kullanımına sunulmuştur. Hastanemiz kalite standartlarına uygun, tecrübeli çalışanları ile teknolojik ve nitelik açısından insanlığın hak ettiği sağlık hizmetini insanlığa, çağdaş hastane yönetim sistemi ile prensiplerine bağlı, prestijli, güvenilir ve kurumsallaşma sürecini tamamlamış bir sağlık işletmesi olarak en iyi hizmeti sunmaya devam etmektedir.
Özel Ortadoğu 19 Mayıs Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Ortadoğu 19 Mayıs Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres: Nacı Çakır Mah. 761. Sok. No:2 Dikmen,Çankaya – Ankara
Telefon Tel:0 (312) 478-2828
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@19mayishastanesi.com
Özel Ortadoğu 19 Mayıs Hastanesi Nerede
Özel Ortadoğu 19 Mayıs Hastanesi Randevu Alma
Özel Ortadoğu 19 Mayıs Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Ortadoğu 19 Mayıs Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Ortadoğu 19 Mayıs Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Ortadoğu 19 Mayıs Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dahiliye, Gastroenteroloji, Kardiyoloji, Göz Hastalıkları, Kulak Burun Boğaz, Üroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Dermatoloji, Gögüs Hastalıkları, Nöroloji, Psikiyatri, Psikoloji, Radyoloji, Anestezi ve Reanimasyon, Acil (24 Saat), Ağız ve Diş Sağlığı, Beslenme ve Diyet, Check-Up
Özel Ortadoğu 19 Mayıs Hastanesi Doktorları
Özel Ortadoğu 19 Mayıs Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -