Özel Orbit Tıp Merkezi

Orbit Tıp Merkezi olarak ; her hastasına “kendi yakınımıza ne yapılmasını istiyorsak onu yapalım” anlayışı ile yaklaşarak, ticari kaygıdan çok etik ve deontolojik çalışma prensipleri ile çalışarak günümüze dek hastalarının haklı güvenini kazanmış olmanın gururunu yaşamaktayız. Orbit Tıp Merkezi bundan sonrada “önce hastamızın sağlığı” ışığında ; üstün teknolojisiyle sunduğu tüm sağlık hizmetlerinde güvenilirliğin devamını sağlayacaktır.
Özel Orbit Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Orbit Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Etiler Mahallesi 882 Sokak No:5
Telefon Tel:0 (242) 243-9393
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…
Özel Orbit Tıp Merkezi Nerede
Özel Orbit Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Orbit Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Orbit Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Orbit Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Orbit Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Göz Hastalıkları, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Biyokimya, Yoğun Bakım, Anesteziyoloji ve Reanimasyon
Özel Orbit Tıp Merkezi Doktorları
Özel Orbit Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Yakın Hastaneler

Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -