Özel Oksimer İzmir Oksijen Tedavi Merkezi

Oksimer 1998 yılında özel hiperbarik oksijen tedavi merkezi olarak hizmet vermeye başlamıştır. Kurulduğu ilk günden beri Türkiye nin her yerinden iyileşmeyen yarası, kemik iltihabı, diyabetik ayağı olan, ani işitme ve görme kaybı gelişen, soba-tüpgaz zehirlenmesi olan binlerce hastanın başvurduğu bir tedavi kurumudur. 1999 Ağustos ve Kasım Marmara depremlerinde, yüzün üzerinde depremzede tedaviye alınmış olup, seansa giren hastaların tümü başarıyla tedavi edilmiştir. Ayrıca dalgıç muayenesi ve vurgun dahil dalış hastalıkları nedeniyle başvuran profesyonel, amatör tüm dalgıçlara hizmet vermektedir.
Özel Oksimer İzmir Oksijen Tedavi Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Oksimer İzmir Oksijen Tedavi Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Kazım Karabekir Mah. Türbe Cad. No:16 Yeşilyurt / İzmir
Telefon Tel:(0232) 250 25 00 / 0549 543 2210
Fax Fax:(0232) 250 25 00
E-Mail E-Mail:…
Özel Oksimer İzmir Oksijen Tedavi Merkezi Nerede
Özel Oksimer İzmir Oksijen Tedavi Merkezi Randevu Alma
Özel Oksimer İzmir Oksijen Tedavi Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Oksimer İzmir Oksijen Tedavi Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Oksimer İzmir Oksijen Tedavi Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Oksimer İzmir Oksijen Tedavi Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Su Altı Hastalıkları ve Hiperbarik Tıp, Hiperbarik Oksijen Tedavisi
Özel Oksimer İzmir Oksijen Tedavi Merkezi Doktorları
Özel Oksimer İzmir Oksijen Tedavi Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -