Özel Oksimer İzmir Oksijen Tedavi Merkezi

Oksimer 1998 yılında özel hiperbarik oksijen tedavi merkezi olarak hizmet vermeye başlamıştır. Kurulduğu ilk günden beri Türkiye nin her yerinden iyileşmeyen yarası, kemik iltihabı, diyabetik ayağı olan, ani işitme ve görme kaybı gelişen, soba-tüpgaz zehirlenmesi olan binlerce hastanın başvurduğu bir tedavi kurumudur. 1999 Ağustos ve Kasım Marmara depremlerinde, yüzün üzerinde depremzede tedaviye alınmış olup, seansa giren hastaların tümü başarıyla tedavi edilmiştir. Ayrıca dalgıç muayenesi ve vurgun dahil dalış hastalıkları nedeniyle başvuran profesyonel, amatör tüm dalgıçlara hizmet vermektedir.

Özel Oksimer İzmir Oksijen Tedavi Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Oksimer İzmir Oksijen Tedavi Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Kazım Karabekir Mah. Türbe Cad. No:16 Yeşilyurt / İzmir
Telefon (0232) 250 25 00 / 0549 543 2210
Fax (0232) 250 25 00
E-Mail

Özel Oksimer İzmir Oksijen Tedavi Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Oksimer İzmir Oksijen Tedavi Merkezi Nerede
 
Özel Oksimer İzmir Oksijen Tedavi Merkezi Randevu Alma
Özel Oksimer İzmir Oksijen Tedavi Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Oksimer İzmir Oksijen Tedavi Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Oksimer İzmir Oksijen Tedavi Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Oksimer İzmir Oksijen Tedavi Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Su Altı Hastalıkları ve Hiperbarik Tıp

-Hiperbarik Oksijen Tedavisi

Özel Oksimer İzmir Oksijen Tedavi Merkezi Doktorları
Özel Oksimer İzmir Oksijen Tedavi Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Özel Karatekin Hastanesi -