Özel Okmeydanı Hastanesi

Bilimsel ve etik ilkelerden ödün vermeden, hasta ve çalışan odaklı, güvenilir, kalite standartları ve yasal gerekliliklere uygun sağlık hizmeti sunmak.Nitelikli kadrosuyla, koruyucu ve tedavi edici sağlık hizmetlerini, kaliteli, etik yaklaşımla ve uygun ekonomik koşullarda toplumun hizmetine sunmak, hasta memnuniyetini ön planda tutarak bölgesinde ilk tercih edilen bir kurum olmak.
Özel Okmeydanı Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Okmeydanı Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres: Piyalepaşa Mah. Fatih Sultan Caddesi Osmanoğlu Sk. No: 12 Beyoğlu / İSTANBUL
Telefon Tel:0212 256 35 65
Fax Fax:0212 253 48 61
E-Mail E-Mail:info@ozelokmeydani.com
Özel Okmeydanı Hastanesi Nerede
Özel Okmeydanı Hastanesi Randevu Alma
Özel Okmeydanı Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Okmeydanı Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Okmeydanı Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Okmeydanı Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
ACİL HİZMETLER, ANESTEZİ REANİMASYON, ERİŞKİN YOĞUN BAKAIM, YENİ DOĞAN YOĞUN BAKIM, GENEL CERRAHİ, ENDOSKOPİ – KOLONOSKOPİ, PLASTİK, REKONSTÜKTİF VE ESTETİK CERRAHİ, ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ, KULAK BURUN BOĞAZ, GÖZ SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI, KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM, ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI, ÜROLOJİ, DAHİLİYE (İÇ HASTALIKLARI), BESLENME VE DİYETETİK, BİYOKİMYA LABARATUARI, RADYOLOJİ, CHECK UP HİZMETİ, ESTETİK BİRİMİ
Özel Okmeydanı Hastanesi Doktorları
Özel Okmeydanı Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -