Özel Odak Hastanesi

Koruyucu ve tedavi edici sağlık hizmetlerini kaliteli, güvenilir ve en ekonomik şekilde topluma sunmak.Çalışan ve hasta memnuniyetini ön planda tutarak, tıp biliminde günceli yakından takip eden akademik ve tecrübeli bir ekip ile ülkemiz şartlarına uygun teknolojik yatırım yapan yönetim anlayışıyla sağlık sektöründe kendini devamlı geliştiren saygın bir kurum kimliğini sürdürmek.
Özel Odak Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Odak Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Otogar Karşısı Sümer Mah. İzmir Bulvarı No: 18 Merkezefendi/DENİZLİ
Telefon Tel:0 258 264 46 46
Fax Fax:0 258 264 03 05
E-Mail E-Mail:info@odakhastanesi.com
Özel Odak Hastanesi Nerede
Özel Odak Hastanesi Randevu Alma
Özel Odak Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Odak Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Odak Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Odak Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
ACİL SERVİS, ANESTEZİ VE REANİMASYON, BESLENME VE DİYET, BEYİN VE SİNİR CERRAHİSİ, BİYOKİMYA, ÇOCUK CERRAHİSİ, ÇOCUK HASTALIKLARI, DAHİLİYE, DERMATOLOJİ / MEDİKAL ESTETİK, ENDOSKOPİ ÜNİTESİ, ENFEKSİYON HASTALIKLARI VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ, ERİŞKİN YOĞUN BAKIM
Özel Odak Hastanesi Doktorları
Özel Odak Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -