Özel NCR International Hospital Hastanesi

Hipokrat ilkelerinden ödün vermeden, etik kurallar içerisinde hizmet veren seçkin kadromuz ile bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip etmekteyiz. Çalışan, hasta ve hasta yakını memnuniyeti odaklı uluslararası kalite standartlarından hizmet anlayışıyla sağlık sektöründe öncü uygulamalar ile fark yaratıyoruz.Gaziantep Özel NCR İnternational Hospital olarak güvenilir hizmet anlayışı ile hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetinin sağlaması, takım çalışmalarımızla sağlıkta güveninin adresi olmayı hedeflemekteyiz.
Özel NCR International Hospital Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel NCR International Hospital Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Mücahitler Mh. Gazimuhtarpaşa Bul. No: 56 Şehitkamil / GAZİANTEP
Telefon Tel:0342 211 99 30
Fax Fax:0342 211 99 36
E-Mail E-Mail:info@ncrhospital.com
Özel NCR International Hospital Hastanesi Nerede
Özel NCR International Hospital Hastanesi Randevu Alma
Özel NCR International Hospital Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel NCR International Hospital Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel NCR International Hospital Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel NCR International Hospital Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Kardiyoloji, Kalp ve Damar Cerrahisi, Beyin Sinir ve Omurilik Cerrahisi, Genel Cerrahi, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Ortopedi ve Travmatoloji, Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum , Üroloji, Çocuk Cerrahisi, Göğüs Cerrahisi, Cildiye (Dermatoloji), İç Hastalıkları, Nöroloji, Göğüs Hastalıkları, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Psikiyatri, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Göz Hastalıkları, Beslenme ve Diyet, Acil Servis, Koroner Yoğun Bakım, Yenidoğan Yoğun Bakım, Genel (Erişkin) Yoğunbakım, Radyoloji, Anestezi ve Reanimasyon, Tıbbi Biyokimya, Enfeksiyon Hastalıkları
Özel NCR International Hospital Hastanesi Doktorları
Özel NCR International Hospital Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -