Özel Natomed Hastanesi

İnsana değer veren hekimler ve sağlık personelini, en ileri teknoloji ile bütünleştirip, sürekli gelişen ve örnek gösterilen, hasta memnuniyetini en üst seviyede tutmayı görev edinmiş, başta ülkemiz ve diğer ülkelerde daha geniş kitlelere ulaşma hedefini benimsemiş, sağladığı tanı tedavi ve rehabilitasyon hizmetini etik kurallar çerçevesinde eşit ve eksiksiz “en yüce varlık olan insan” için sunmaktır.Genel ve tıbbi ahlak kuralları çerçevesinde, hasta haklarına saygılı, hasta memnuniyetini ön planda tutan, güvenilir, hedeflenen kalite standartlarını tutturan ve bunu sürekli hale getiren, sürekli gelişen tıbbın gerektirdiği bilgi, birikim ve teknolojiyi uygulayan ekip ruhu ile kesintisiz sağlık hizmeti sunmaktır.
Özel Natomed Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Natomed Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Natoyolu Cad. No:55 Mamak /Ankara
Telefon Tel:0 312 389 89 00
Fax Fax:0 312 389 89 07
E-Mail E-Mail:iletisim@natomed.com.tr
Özel Natomed Hastanesi Nerede
Özel Natomed Hastanesi Randevu Alma
Özel Natomed Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Natomed Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Natomed Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Natomed Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Anestezi ve Reanimasyon, Plastik ve Estetik Cerrahisi, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Beslenme ve Diyetetik, Biyokimya, Check-Up, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dermatoloji, Dahiliye (İç Hastalıkları), Enfeksiyon Hast. ve Mikrobiyoloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Göz Sağlığı ve Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz (KBB), Ortopedi ve Travmatoloji, Radyoloji, Üroloji, Yoğun Bakım
Özel Natomed Hastanesi Doktorları
Özel Natomed Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -