Özel Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi

reklam
Moodist Hastanesi olarak; tecrübeli ekibimizle, bilime dayalı tanı ve tedavi yöntemlerini, etik, insancıl bir tutum içinde, hasta ve hasta yakınlarının mahremiyetlerine özen göstererek uygulamaktır.Moodist Hastanesi, psikiyatri tedavisinde yeni paradigmalar oluşturulması için; kanıta dayalı bilimsel etik çalışmalar gerçekleştiren, toplum ruh sağlığına değer katacak yenilikçi, bütüncül sağlık çözümleri üreten, tanı ve tedavi merkezidir.
Özel Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres: Acıbadem Mahallesi, Çeçen Sokak No:52 (Akasya AVM Yanı) Üsküdar / İstanbul Moodist, Ünalan Metro ve Uzunçayır Metrobüs durakları çıkışlarına çok yakın bir konumdadır.
TelefonTel:0 216 912 17 00
FaxFax:…
E-MailE-Mail:info@moodisthastanesi.com
Özel Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi Nerede
Özel Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi Randevu Alma
Özel Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Dermatoloji (Cildiye),İç Hastalıkları (Dahiliye),Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,Psikiyatri,Çocuk Psikiyatrisi,Göğüs Hastalıkları,Biyokimya,Acil,Yoğun Bakım
Özel Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi Doktorları
Özel Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi - Özel İzmir Üroloji Merkezi - Özel Damla Üroloji Merkezi - Özel Forte Üroloji Merkezi - Özel Intertıp Üroloji Kliniği - Özel Biosan Polikliniği - Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi - Özel Hattat Klinik - Özel Güven Üroloji Merkezi - Özel Akdeniz Üroloji Merkezi -