Özel Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi

Moodist Hastanesi olarak; tecrübeli ekibimizle, bilime dayalı tanı ve tedavi yöntemlerini, etik, insancıl bir tutum içinde, hasta ve hasta yakınlarının mahremiyetlerine özen göstererek uygulamaktır. Moodist Hastanesi, psikiyatri tedavisinde yeni paradigmalar oluşturulması için; kanıta dayalı bilimsel etik çalışmalar gerçekleştiren, toplum ruh sağlığına değer katacak yenilikçi, bütüncül sağlık çözümleri üreten, tanı ve tedavi merkezidir.
Özel Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres: Acıbadem Mahallesi, Çeçen Sokak No:52 (Akasya AVM Yanı) Üsküdar / İstanbul Moodist, Ünalan Metro ve Uzunçayır Metrobüs durakları çıkışlarına çok yakın bir konumdadır.
Telefon Tel:0 216 912 17 00
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@moodisthastanesi.com
Özel Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi Nerede
Özel Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi Randevu Alma
Özel Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Dermatoloji (Cildiye), İç Hastalıkları (Dahiliye), Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Psikiyatri, Çocuk Psikiyatrisi, Göğüs Hastalıkları, Biyokimya, Acil, Yoğun Bakım
Özel Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi Doktorları
Özel Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -