Özel Minasera Aldan Hastanesi

reklam
Yepyeni bir hastane olarak 2016 yılı başında hizmete girdik. Ana gayemiz ve hedefimiz can sağlığınızın güvencesi olmaktır. Özel Minasera Aldan Hastanesi olarak tıbbi ve etik ilkelerden ödün vermeden, tecrübeli uzman hekim ve akademisyen kadromuzla sektörde sağlam adımlarla ilerlemek azmindeyiz.Hasta haklarına saygı, güleryüzlü hizmet, çözüm odaklı yaklaşım, yeniliklerin ve güncel her gelişmenin yakın takibi tüm kadromuzun en temel ilkeleridir.22800 m2 kapalı alanda kurulu olan hastanemizde kral dairemiz, çoğunluğu suit odalarımızda evinizin rahatlığı ve konforunu yaşatmaya çalışacağız.Hastanemizdeki misafirliğiniz sırasında tüm ihtiyaçlarınız deneyimli personellerimizce giderilecektir.Sinema salonumuz, geceleri animasyon programları ile hasta ve hasta yakınlarının hizmetinde olacaktır.Can sağlığı asla lüks değildir. Hedefimiz doğrultusunda kurduğumuz bu yapıda bütün başvuranlarımız için lüks ortamda en kaliteli hizmeti ulaşılabilir kılmak ve uygun koşullarla almalarını sağlamak varlık sebebimizdir.
Özel Minasera Aldan Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Minasera Aldan Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı, Seyfi, S. Saltoğlu Blv. No:2, 06810 Çankaya/Ankara
TelefonTel:0850 840 9998
FaxFax:…
E-MailE-Mail:…
Özel Minasera Aldan Hastanesi Nerede
Özel Minasera Aldan Hastanesi Randevu Alma
Özel Minasera Aldan Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Minasera Aldan Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Minasera Aldan Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Minasera Aldan Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Dermatoloji (Cildiye),Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye),Nöroloji,Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,Psikiyatri,Kardiyoloji,Genel Cerrahi,Göz Hastalıkları,Kadın Hastalıkları ve Doğum,Kalp ve Damar Cerrahisi,Ortopedi ve Travmatoloji,Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi),Kulak Burun Boğaz Hastalıkları,Biyokimya,Radyoloji,Mikrobiyoloji,Acil,Yoğun Bakım,Deri ve Zührevi Hastalıklar
Özel Minasera Aldan Hastanesi Doktorları
Özel Minasera Aldan Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Emsey Hastanesi - Özel Remedy Hospital - Özel Pendik Bölge Hastanesi - Özel Pendik Şifa Hastanesi - Özel Mehmet Toprak Hastanesi - Özel Maltepe Bölge Hastanesi - Özel Küçükyalı Delta Hospital - Özel Rumeli Hastanesi - Özel İstanbul Hospital - Özel Halkalı Kent Hastanesi -