Özel Mersin Fizyotıp FTR Tıp Merkezi

Merkezimiz, 2006 yılında üç hekim ile İstiklal Caddesindeki (İMC Hastanesi yanı) adresinde hizmet vermeye başladı. Sekiz yıl aynı adreste sağlık hizmetini sürdürdü. Ancak daha geniş alanın gerekliliği ve SGK’nın yeni hizmet koşulları nedeni ile 2014 yılında Mezitli’deki yeni adresimize A Tipi Tıp Merkezi olarak taşındık. Yeni merkezimiz beş katlı bağımsız tek binadan oluşmaktadır. Binamızın geniş ve ferah olmasından dolayı merkezimizin bir katını tamamen fizik tedavi hastalarına, diğer bir katını rehabilitasyon hastalarına (nörolojik rehabilitasyon, ortopedik rehabilitasyon ve pediatrik rehabilitasyon salonları olmak üzere) ayırdık. Birçok cihazımızı yeniledik. Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon salonları yanı sıra hastalarımıza tıbbi egzersiz programları ve pilates eğitimi vermek için ayrı salonlar yaptık. Bugün için üç uzman hekim, bir diş hekimi, bir diyetisyen, beş fizyoterapist ve onaltı çalışanımız ile Mersin’e sağlık alanında hizmet vermeye devam ediyoruz.
Özel Mersin Fizyotıp FTR Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Mersin Fizyotıp FTR Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Atatürk Mah. GMK Bulvarı Paris Düğün Salonu Yanı No:642 Mezitli / MERSİN
Telefon Tel:444 65 94-0324 239 41 45-0324 239 41 46
Fax Fax:0324 239 41 47
E-Mail E-Mail:info@fizyotip.com.tr
Özel Mersin Fizyotıp FTR Tıp Merkezi Nerede
Özel Mersin Fizyotıp FTR Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Mersin Fizyotıp FTR Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Mersin Fizyotıp FTR Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Mersin Fizyotıp FTR Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Mersin Fizyotıp FTR Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
İç Hastalıkları (Dahiliye), Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
Özel Mersin Fizyotıp FTR Tıp Merkezi Doktorları
Özel Mersin Fizyotıp FTR Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -