Özel Medstar Topçular Hastanesi

reklam
2009 yılında hizmete açılan Medstar Antalya Hastanesi; tecrübe, birikim ve güveni, ileri teknolojik donanım ile birleştirerek 18. 500 m2 kapalı alanda 124 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir. Medstar Antalya Hastanesi’nin 5 ameliyathanesi ve genel yoğun bakımda 23, yeni doğan yoğun bakımda 10 olmak üzere toplam 33 yoğun bakım yatağı bulunmaktadır. Başta Antalya olmak üzere tüm Akdeniz Bölgesi’nin sağlık ihtiyaçlarına yanıt verecek şekilde tasarlanan Medstar Antalya Hastanesi; tıbbi onkolojiden hematoloji ve kemik iliği nakli merkezine, kadın doğumdan beyin ve sinir cerrahisine, çocuk sağlığı ve hastalıklarından gastroenterolojiye, göz hastalıklarından endokrinolojiye, genel cerrahiden psikiyatriye nükleer tıp’tan radyolojiye kadar bütün branşlarda kaliteli, etik ve güvenilir sağlık hizmeti sunmaktadır.
Özel Medstar Topçular Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Medstar Topçular Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Tarım Mah. Perge Bulv. No:19 ANTALYA
TelefonTel:0(242) 310 32 32
FaxFax:(0242) 312 00 30
E-MailE-Mail:medstar.iletisim@medstar.com.tr
Özel Medstar Topçular Hastanesi Nerede
Özel Medstar Topçular Hastanesi Randevu Alma
Özel Medstar Topçular Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Medstar Topçular Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Medstar Topçular Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Medstar Topçular Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis ve Ambulans Hizmetleri,Acil Tıp,Anesteziyoloji ve Reanimasyon,Beslenme ve Diyet,Beyin ve Omurilik Cerrahisi,Biyokimya,Çocuk Cerrahisi,Çocuk Onkolojisi,Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,Dahiliye (İç Hastalıkları),Dermatoloji,Endokrinoloji, Diyabet ve Metabolizma Hastalıkları,Enfeksiyon Hastalıkları,Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi,Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon,Gastroenteroloji,Genel Cerrahi,Girişimsel Radyoloji,Göz Sağlığı ve Hastalıkları,Göğüs Cerrahisi,Göğüs Hastalıkları,Hastane Direktörlüğü,Hematoloji,Kadın Hastalıkları ve Doğum,Kanser Merkezi,Kardiyoloji,Kemik İliği Nakil Merkezi,Kulak-Burun-Boğaz Hastalıkları,Nefroloji,Nöroloji,Nükleer Tıp,Odyoloji,Ortopedi ve Travmatoloji,Psikiyatri,Psikoloji,Radyasyon Onkolojisi,Radyoloji,Romatoloji,Truebeam,Tıbbi Onkoloji,Üroloji,Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi,Yoğun Bakım Ünitesi
Özel Medstar Topçular Hastanesi Doktorları
Özel Medstar Topçular Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi - Özel İzmir Üroloji Merkezi - Özel Damla Üroloji Merkezi - Özel Forte Üroloji Merkezi - Özel Intertıp Üroloji Kliniği - Özel Biosan Polikliniği - Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi - Özel Hattat Klinik - Özel Güven Üroloji Merkezi - Özel Akdeniz Üroloji Merkezi -