Özel Medstar Antalya Hastanesi

2009 yılında hizmete açılan Medstar Antalya Hastanesi; tecrübe, birikim ve güveni, ileri teknolojik donanım ile birleştirerek 18. 500 m2 kapalı alanda 124 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir. Medstar Antalya Hastanesi’nin 5 ameliyathanesi ve genel yoğun bakımda 23, yeni doğan yoğun bakımda 10 olmak üzere toplam 33 yoğun bakım yatağı bulunmaktadır. Başta Antalya olmak üzere tüm Akdeniz Bölgesi’nin sağlık ihtiyaçlarına yanıt verecek şekilde tasarlanan Medstar Antalya Hastanesi; tıbbi onkolojiden hematoloji ve kemik iliği nakli merkezine, kadın doğumdan beyin ve sinir cerrahisine, çocuk sağlığı ve hastalıklarından gastroenterolojiye, göz hastalıklarından endokrinolojiye, genel cerrahiden psikiyatriye nükleer tıp’tan radyolojiye kadar bütün branşlarda kaliteli, etik ve güvenilir sağlık hizmeti sunmaktadır.
Özel Medstar Antalya Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Medstar Antalya Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Yıldız Mh Yıldız Cd 220 Sk No 19 ANTALYA
Telefon Tel:(0242) 310 92 92
Fax Fax:(0242) 310 92 90
E-Mail E-Mail:medstar.iletisim@medstar.com.tr
Özel Medstar Antalya Hastanesi Nerede
Özel Medstar Antalya Hastanesi Randevu Alma
Özel Medstar Antalya Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Medstar Antalya Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Medstar Antalya Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Medstar Antalya Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis ve Ambulans Hizmetleri, Acil Tıp, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyet, Beyin ve Omurilik Cerrahisi, Biyokimya, Çocuk Cerrahisi, Çocuk Onkolojisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dahiliye (İç Hastalıkları), Dermatoloji, Endokrinoloji, Diyabet ve Metabolizma Hastalıkları, Enfeksiyon Hastalıkları, Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Gastroenteroloji, Genel Cerrahi, Girişimsel Radyoloji, Göz Sağlığı ve Hastalıkları, Göğüs Cerrahisi, Göğüs Hastalıkları, Hastane Direktörlüğü, Hematoloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kanser Merkezi, Kardiyoloji, Kemik İliği Nakil Merkezi, Kulak-Burun-Boğaz Hastalıkları, Nefroloji, Nöroloji, Nükleer Tıp, Odyoloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Psikiyatri, Psikoloji, Radyasyon Onkolojisi, Radyoloji, Romatoloji, Truebeam, Tıbbi Onkoloji, Üroloji, Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi, Yoğun Bakım Ünitesi
Özel Medstar Antalya Hastanesi Doktorları
Özel Medstar Antalya Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -