Özel Medoran FTR Merkezi

Yaklaşık 1500 metrekarelik kapalı alanda, en son teknolojik medikal cihaz ve kaliteli hizmet anlayışıyla ve alanının başarılı uzman doktor ve fizyoterapistleriyle 2013 yılında bir araya geldik. Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Ortopedi ve Nöroloji alanı ile ilgili tüm birimleri bünyesinde bulunduran merkezimiz, ayrıca Dermatoloji ve Kozmotoloji, Beslenme ve Diyet poliklinikleri ile de hasta memnuniyetini en üst düzeyde tutan bir anlayışla hizmet vermektedir. Kaliteli ve etkin hizmet sunmayı amaç edinen merkezimiz, hasta memnuniyetini düşünen fiziki alt yapısı ve 29 adet tedavi odaları, ileri teknoloji donanımı ve akademik kadrosuyla başta Ankara lıların ve şehir dışından gelen hastalarımızın öncelikli tercih ettiği bir sağlık merkezi olma özelliği taşımaktadır.
Özel Medoran FTR Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Medoran FTR Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:İlkbahar Mh. Galip Erdem Cad. 607. Sok No:1 Oran/Ankara/ TR
Telefon Tel: 0312 490 03 30 0312 490 03 52
Fax Fax:0312 490 03 31
E-Mail E-Mail:info@medoran.com
Özel Medoran FTR Merkezi Nerede
Özel Medoran FTR Merkezi Randevu Alma
Özel Medoran FTR Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Medoran FTR Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Medoran FTR Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Medoran FTR Merkezi Bölümleri ve Servisleri
FİZİK TEDAVİ KLİNİĞİ, REHABİLİTASYON KLİNİĞİ, ORTOPEDİ KLİNİĞİ, DERMATOLOJİ KLİNİĞİ, KOZMOTOLOJİ KLİNİĞİ, BESLENME VE DİYET KLİNİĞİ
Özel Medoran FTR Merkezi Doktorları
Özel Medoran FTR Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -