Özel Medoks Oksijen Tedavi Merkezi

2014 yılında Diyarbakır’da hizmet vermeye başlayan Medoks Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi, Doğu ve Güney Doğu Anadolu Bölgesi’nin ilk çok kişilik basınç odası olma özelliğini taşımaktadır. Diyarbakır ve çevre illerden hasta kabul eden merkezimiz, kaliteli hizmet anlayışını uygulamaya geçirmiştir. Medoks Hiperbarık Oksijen Tedavi Merkezi olarak yıllar içerisinde edindiğimiz haklı saygınlık, bizlere daha fazla hasta refere edilmesini sağlamıştır. Hastalarımıza daha kaliteli ve konforlu hizmet vermek amacıyla sürekli kendimizi geliştiriyor ve personelimizin eğitimimizi güncelliyoruz. Burada 12+2 kişi kapasiteli uluslarası sertifikalara sahip modern donanımlı basınç odamız ile hizmet kalite ve konforumuzu artırmış bulunmaktayız.

Özel Medoks Oksijen Tedavi Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Medoks Oksijen Tedavi Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Adres:Mevlana Halit Mh. Turgut Özal Blv. Umut 2 Konutları C Blok No:123/F Bağlar/Diyarbakır
Telefon Tel:0 (412) 251-7150
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…

Özel Medoks Oksijen Tedavi Merkezi Nerede
Özel Medoks Oksijen Tedavi Merkezi Randevu Alma
Özel Medoks Oksijen Tedavi Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Medoks Oksijen Tedavi Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Medoks Oksijen Tedavi Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Medoks Oksijen Tedavi Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Su Altı Hastalıkları ve Hiperbarik Tıp
Özel Medoks Oksijen Tedavi Merkezi Doktorları
Özel Medoks Oksijen Tedavi Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -