Özel Medline Adana Hastanesi

Tıp bilimine katkıda bulunan, sağlık hizmetlerinde uygulamada model olarak algılanan, kalıcı bir marka olmak.Hasta ve yakınlarının beklentilerini aşan, uluslararası kalite standartlarında, yeni teknolojiler ve öncü uygulamalarla sağlık sektöründe fark yaratarak, ulusal ve uluslararası hizmet sunan, etik kurallara, insani değerlere saygılı, çevreye duyarlı, sürekli kendini geliştiren bir kuruluşuz.

Özel Medline Adana Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Medline Adana Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Adres:Belediye Evleri Mah. Turgut Özal Bulvarı No: 234 Çukurova ADANA (TÜRKİYE)
Telefon Tel:444 00 64 0322 455 25 50
Fax Fax:0322 248 25 55
E-Mail E-Mail:infoadana@medlineadana.com.tr

Özel Medline Adana Hastanesi Nerede
Özel Medline Adana Hastanesi Randevu Alma
Özel Medline Adana Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Medline Adana Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Medline Adana Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Medline Adana Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Ağız ve Diş Sağlığı ,Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyetetik, Beyin ve Sinir Cerrahisi ,Biyokimya, Çocuk Cerrahisi ,Çocuk Ürolojisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Nefrolojisi ,Dahiliye, Dermatoloji ve Kozmetoloji ,Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik, Mikrobiyoloji ,Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Gastroenteroloji ,Gebe Okulu, Genel Cerrahi ,Çocuk Kalp Damar Cerrahisi – Çocuk Kardiyolojisi, Çocuk Gastroenteroloji ,Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Tıbbi Onkoloji Psikiyatri Romatoloji Klinik Mikrobiyoloji Nefroloji Nöroloji Ortopedi ve Travmatoloji Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Radyodiagnostik ve Girişimsel Radyoloji ,Üroloji, Göğüs Cerrahisi ,TÜP Bebek Merkezi
Özel Medline Adana Hastanesi Doktorları
Özel Medline Adana Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -