Özel Medinova Hastanesi

reklam
Özel Medinova Hastanesi 5.200 metrekare kapalı alanda toplam 67 hasta yatağı, 19 yoğun bakım yatağı (3 genel yoğun bakım yatağı, 8 yenidoğan yoğun bakım yatağı, 2 koroner yoğun bakım yatağı, 6 KVC yoğun bakım yatağı), 9 gözlem yatağı, 4 ameliyathane, doğumhane, radyoloji ve klinik laboratuvarları, acil servis ünitesi ile hizmet vermektedir.
Özel Medinova Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Medinova Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Efeler Mahallesi,İzmir Bulvarı, DR.Serkan Kurnaz Cad. Özel Hastanesi St. No:32 09020 Efeler / AYDIN
TelefonTel:0 (256) 212 00 12
FaxFax:0 (256) 225 25 41
E-MailE-Mail:infoaydin@medinova.com.tr
Özel Medinova Hastanesi Nerede
Özel Medinova Hastanesi Randevu Alma
Özel Medinova Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Medinova Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Medinova Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Medinova Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
DAHİLİYE,ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI,BEYİN VE SİNİR CERRAHİSİ,ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON,ACİL SERVİS,FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON,GENEL CERRAHİ,GÖĞÜS HASTALIKLARI,GÖZ HASTALIKLARI,KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM,KALP VE DAMAR CERRAHİSİ,NÖROLOJİ,KARDİYOLOJİ,ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ,KULAK BURUN BOĞAZ,LABORATUVAR,DERMATOLOJİ UYGULAMA ÜNİTESİ,PLASTİK, REKONSTRÜKTİF VE ESTETİK CERRAHİ,RADYOLOJİ,ÜROLOJİ
Özel Medinova Hastanesi Doktorları
Özel Medinova Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Bağcılar Safa Hastanesi - Özel Medicine Hospital Hastanesi - Özel Hospitalist Hastanesi - Özel Medilife Bağcılar Hastanesi - Özel Bağcılar Tekden Hastanesi - Özel Medicana Avcılar Hastanesi - Özel Avcılar Hospital - Özel Avcılar Anadolu Hastanesi - Özel Memorial Ataşehir Hastanesi - Özel Ataşehir Florence Nightingale Hastanesi -