Özel Mediface Tıp Merkezi

Antalya Mediface Tıp Merkezi 1997 yılından beri genişleyen uzman kadrosu ve ileri teknolojiye sahip alt yapısı ile yüksek standartlarda Burun Estetiği, K.B.B, Plastik Cerrahi, Medikal Estetik, Ağız ve Diş Sağlığı ve Saç Ekimi alanlarında hizmet vermektedir. 10 VIP hasta odası kapasitesi ile sağlık ve güzellik hizmetlerini yurtiçi ve yurtdışı hastalarına güvenli ve konforlu bir şekilde sunmaktadır.

Özel Mediface Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Mediface Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Çağlayan Mah. Bülent Ecevit Bulvarı No: 171 E-Blok Muratpaşa-Antalya / Türkiye  
Telefon 0 242 339 72 72
Fax
E-Mail info@mediface.com.tr

Özel Mediface Tıp Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Mediface Tıp Merkezi Nerede
Özel Mediface Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Mediface Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Mediface Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Mediface Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sorunlarınızı alabilirsiniz.

Özel Mediface Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

-Kulak Burun Boğaz Hastalıkları

-Patoloji

-Acil

Özel Mediface Tıp Merkezi Doktorları
Özel Mediface Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -