Özel Medicine Hospital Hastanesi

Hasta ve hasta yakını memnuniyetini ilke edinmiş, geniş akademik kadromuz ile kaliteli hizmet sunan çağdaş bir sağlık kuruluşuyuz. Bu özelliklerimize uygun olarak halkımıza, tanı ve tedavinin her aşamasında uluslararası standartlarda hizmet sunmayı görev biliriz. Kurumumuzun her mensubu, bu görev bilincinin ve etik değerlere saygısının gereği olarak, mesleki birikimini doğru tanı ve tedaviyi en kısa sürede sağlamak için kullanır. Bilimsel birikimimizi, ulusal ve uluslararası platformlarda paylaşmak suretiyle tıp biliminin gelişmesine katkı sağlayarak, eğitime ve araştırmalara destek veririz.Sosyal sorumluluk bilinciyle insanımızı tıptaki gelişmelerden haberdar eder, toplum sağlığını tehdit eden etkenler hakkında halkı bilgilendirir ve bu yolla sağlıklı bir toplum oluşmasına katkıda bulunuruz. Sunduğumuz tüm sağlık hizmetlerini, tıbbi etik ilkelerinden ödün vermeden, teknolojinin en son imkânları, tanı ve tedavi metodlarını kullanarak, çevreye duyarlı, hasta haklarına saygılı, hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutarak, hevesle ve özveriyle sizlere sunmak için varız.Sağlık sektöründe öncülük rolünü üstlenen, kurumsal bütünlüğünü sağlamış, çağdaş fiziki alanlarda kaliteli sağlık hizmetini toplumun çoğunluğuna ulaştıran, yeniliklere açık, büyük ve modern bir hastane olarak hizmet sunmayı hedefliyoruz. Tüm hasta ve yakınlarının hastane çalışanlarının ve tedarikçilerinin güvendiği, beklentilerinin karşılandığı hatta aşıldığı bir kurum ve aynı ölçekli hastaneler arasında, önder bir sağlık kuruluşu olarak Avrupa Birliği standartlarında hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Misyon, vizyon ve değerlerimiz doğrultusunda; Biz birlikte çalıştığımız ve hizmet verdiğimiz insanları önemsiyoruz. Biz mükemmelliyet, etkinlik ve yeterliliğe önem veriyoruz. Biz hizmet, kalite ve bir sanat olarak tıbbi hizmetlerin sağlanması ve sürdürülmesi için tıbbi ekibimizle güçlü ve etkili bir iletişimin gerekliliğine inanıyoruz. Biz, tıbbi hizmet kalitesine odaklanmış , gururlu, becerikli çalışanlarımızın yaptıkları işleri takdir ediyoruz. Biz gücümüzü ve kalıcılığımızı, hastalarımızın, toplumun sağlık bakım ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik en etkin yöntemleri kullanma üzerine kurduk. Biz, hastalarımızın haklarını koruyor ve onların haklarına saygı gösteriyoruz.
Özel Medicine Hospital Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Medicine Hospital Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Barbaros Mah, H. Ahmet Yesevi Cad, No: 149 Güneşli – Bağcılar / İstanbul
Telefon Tel:0 (212) 489 08 00
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@medicinehospital.com.tr
Özel Medicine Hospital Hastanesi Nerede
Özel Medicine Hospital Hastanesi Randevu Alma
Özel Medicine Hospital Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Medicine Hospital Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Medicine Hospital Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Medicine Hospital Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
ACİL SERVİS, AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI, ANESTEZİ VE REANİMASYON, BESLENME VE DİYET, BEYİN VE SİNİR CERRAHİSİ, CHECK-UP, ÇOCUK CERRAHİSİ, ÇOCUK KARDİYOLOJİSİ, ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI, DERİ VE ZÜHREVİ HASTALIKLARI (DERMATOLOJİ), ENFEKSİYON HASTALIKLARI VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ, ESTETİK, PLASTİK VE REKONSTRÜKTİF CERRAHİ, FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON, GASTROENTEROLOJİ VE HEPATOLOJİ, GENEL CERRAHİ, GİRİŞİMSEL RADYOLOJİ, GÖĞÜS CERRAHİSİ, GÖĞÜS HASTALIKLARI, GÖZ HASTALIKLARI, İÇ HASTALIKLARI (DAHİLİYE), KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM, KALP VE DAMAR CERRAHİSİ (KVC), KARDİYOLOJİ, KULAK BURUN BOĞAZ, NÖROLOJİ, NÜKLEER TIP, OBEZİTE VE METABOLİK CERRAHİSİ, ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ, PSİKİYATRİ, PSİKOLOJİ, ROMATOLOJİ, SAÇ EKİMİ VE SAÇ SAĞLIĞI, TIBBİ BİYOKİMYA, ÜROLOJİ
Özel Medicine Hospital Hastanesi Doktorları
Özel Medicine Hospital Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -