Özel Medicell Tıp Merkezi

Tıbbın en temel doğrusu olan, önce zarar vermemek ilkesiyle, etik değerlerden ödün vermeden, insanımızın mutluluğuna hizmet edecek, nitelikli, güvenilir ve bilimsel bir sağlık hizmetini; Hasta haklarını gözeterek, tüm ihtiyaç, istek ve beklentileri karşılayan, güvenilir, ulaşılabilir, kesintisiz, düzeyli ve yüksek hizmet kalitesi ile, hastalarımızı birinci derecede yakınlarımız gibi görerek, hasta memnuniyetini daima ön planda tutacak şekilde, 365 gün / 24 saat, bize ihtiyacı olanların sağlık sorunlarını gidermektir.Sağlık hizmetlerinde üstlendiğimiz görevimizi, toplam kalite ilkelerine uygun, en gelişmiş tıp standartlarında, güvenilirliği ve saygınlığı ile sürekliliği sağlanmış, Kurumsal kimliği ile çalışanları bütünleşmiş bir şekilde sürdürmektir.
Özel Medicell Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Medicell Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Mimaroba Mah. Çarmıklı Cad. No: 7/1 Büyükçekmece / İSTANBUL
Telefon Tel:0 212 868 1 868 0 212 863 0 000
Fax Fax:0 212 868 1 500
E-Mail E-Mail:info@medicell.com.tr
Özel Medicell Tıp Merkezi Nerede
Özel Medicell Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Medicell Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Medicell Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Medicell Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Medicell Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Ameliyathane, 7/24 Acil, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Genel Cerrahi, Dermatoloji / Cildiye, Ağız Ve Diş Sağlığı, Ortopedi Ve Travmatoloji, Romatizmal Hastalıklar ( Peloid Tedavisi), Psikoloji, Beslenme Ve Diyetetik, Akupunktur, Medikal Estetik, Endoskopi Ünitesi, Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, İç Hastalıkları / Dahiliye, Laboratuvar, Radyoloji, Üroloji, Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon, Botoks Enjeksiyon Uygulaması, Odyometri
Özel Medicell Tıp Merkezi Doktorları
Özel Medicell Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -