Özel Medicana Çamlıca Hastanesi

Hastanemiz 1999 yılında kurulmuştur. Toplam 17.000 metrekare kapalı alana ve akıllı bina teknolojisine sahip olan ana bina, hastane olarak inşa edilen nadir binalardan biri olarak hizmet vermektedir. Kardiyoloji, kalp ve damar cerrahisi, hemodiyaliz, tüp bebek ve üreme sağlığı, uyku laboratuvarı, akciğer kanserleri tanı ve tedavi kliniği, diz cerrahisi kliniği gibi özel branşlarda üst düzey hizmet verilmektedir. Medicana Çamlıca Hastanesi’nde tüm güncel ihtiyaç ve teknolojileri içeren 2 adet anjiyografi ünitesi, 3 adet kalp ve damar cerrahisi ameliyathanesi, 7 adet genel ameliyathane, toplam 36 yataklı yoğun bakım üniteleri (14 yataklı kalp-damar cerrahisi post-op, 10 yataklı genel, 6 yataklı koroner, 6 yataklı yenidoğan) ve 40 yataklı bir hemodiyaliz merkezi yer almaktadır. Bu altyapı ile yılda 8. 000 anjiografi, 1. 500 by-pass ameliyatı yapılmakta ve kayıtlı 210 hastaya düzenli hemodiyaliz hizmeti verilmektedir. 2005 yılı Temmuz ayında Medicana Çamlıca Hastanesi Radyoloji Ünitesi tüm cihazlarıyla birlikte tamamen yenilenerek maksimum tıbbi kalite ve konforun sağlanması için yeni MR (Manyetik Rezonans), BT (Bilgisayarlı Tomografi), röntgen, mamografi, 4 boyutlu ultrasonografi yatırımları yapılmıştır. Her türlü ortopedi ve mikrocerrahi ameliyatları, en ileri imkanlar kullanılarak yapılmakta ve dolayısıyla hastanemiz bu branşın en önde gelen merkezleri arasında yer almaktadır. Temmuz 2005’ten itibaren her türlü göz ameliyatının başarıyla uygulandığı Göz Sağlığı Merkezi’ni ve Gastroenteroloji Merkezi’ni faaliyete sokan Medicana Çamlıca Hastanesi’nde, Haziran 2006 dan bu yana da Tüp Bebek ve Üreme Sağlığı Merkezi hizmet vermektedir.
Özel Medicana Çamlıca Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Medicana Çamlıca Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Alemdağ Cd. No: 113, 34767 Üsküdar/İstanbul
Telefon Tel:0216 522 60 00
Fax Fax:0216 335 86 36
E-Mail E-Mail:camlicainfo@medicana.com.tr
Özel Medicana Çamlıca Hastanesi Nerede
Özel Medicana Çamlıca Hastanesi Randevu Alma
Özel Medicana Çamlıca Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Medicana Çamlıca Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Medicana Çamlıca Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Medicana Çamlıca Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Ağız Diş ve Çene Cerrahisi, Ağız ve Diş Sağlığı, Alerji ve İmmünoloji, Algoloji (Ağrı Polikliniği), Anestezi ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyet, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Biyokimya Laboratuvarı, Check-up, Çocuk Alerjisi, Çocuk Cerrahisi, Çocuk Endokrinolojisi, Çocuk Gastroenteroloji, Çocuk Gelişim Danışmanı, Çocuk Hematolojisi ve Onkolojisi, Çocuk Kardiyolojisi, Çocuk Kardiyovasküler Cerrahisi, Çocuk Nefrolojisi, Çocuk Psikoloji, Çocuk Romatolojisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi, Dermatoloji, Diş, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları, Enfeksiyon Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Gastroenteroloji, Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Ünitesi, Genel Cerrahi, Girişimsel Radyoloji, Göğüs Cerrahisi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Havacılık Tıp Merkezi, Hematoloji, İç Hastalıkları, Jinekolojik Onkoloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Laboratuvar, Medikal Estetik, Medikal Onkoloji, Merkez Laboratuvar, Mikrobiyoloji Laboratuvarı, Nefroloji, Nöroloji, Nükleer Tıp, Organ Nakli, Ortopedi ve Travmatoloji, Plastik Cerrahi,, Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Psikiyatri, Psikoloji, Radyasyon Onkolojisi, Radyoloji, Romatoloji, Tıbbi Biyokimya, Tıbbi Mikrobiyoloji, Tüp Bebek, Uyku Laboratuvarı, Üroloji, Yenidoğan Yoğun Bakım
Özel Medicana Çamlıca Hastanesi Doktorları
Özel Medicana Çamlıca Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -