Özel Medicana Bahçelievler Hastanesi

Uluslararası platformda tanınan,dünya standartlarında,çagdaş yenilikleri takip eden ve yeniliklere öncülük eden,diger saglık kurulusları tarafından örnek alınan saglık kurumu olmak.Yurt içinde ve yurt dısında tüm hastalarımıza en yüksek kalitede eşit bakım hızmetı veren,hastalarımızın kendılerıne guven ıcınde hissettikleri ve tüm beklentilerinin karşılandıgı saglık kurumları zıncırı olusturmak.Toplumun her kesiminden hastaya yüksek kalitede saglık hızmetı sunmak,saglık sektöründe iş imkanı yaratarak ülkemize hizmet etmek,personelimizin sürekli gelişmesını ve güven içinde mutlu çalışmasını saglamak.
Özel Medicana Bahçelievler Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Medicana Bahçelievler Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Eski Londra Asfaltı No: 2, 34180 Bahçelievler/İstanbul
Telefon Tel:0212 449 1 449 0850 460 6334
Fax Fax:0212 555 80 09
E-Mail E-Mail:bahcelievlerinfo@medicana.com.tr
Özel Medicana Bahçelievler Hastanesi Nerede
Özel Medicana Bahçelievler Hastanesi Randevu Alma
Özel Medicana Bahçelievler Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Medicana Bahçelievler Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Medicana Bahçelievler Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Medicana Bahçelievler Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Ağız Diş ve Çene Cerrahisi, Ağız ve Diş Sağlığı, Alerji ve İmmünoloji, Algoloji (Ağrı Polikliniği), Anestezi ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyet, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Biyokimya Laboratuvarı, Check-up, Çocuk Alerjisi, Çocuk Cerrahisi, Çocuk Endokrinolojisi, Çocuk Gastroenteroloji, Çocuk Gelişim Danışmanı, Çocuk Hematolojisi ve Onkolojisi, Çocuk Kardiyolojisi, Çocuk Kardiyovasküler Cerrahisi, Çocuk Nefrolojisi, Çocuk Psikoloji, Çocuk Romatolojisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi, Dermatoloji, Diş, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları, Enfeksiyon Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Gastroenteroloji, Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Ünitesi, Genel Cerrahi, Girişimsel Radyoloji, Göğüs Cerrahisi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Havacılık Tıp Merkezi, Hematoloji, İç Hastalıkları, Jinekolojik Onkoloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Laboratuvar, Medikal Estetik, Medikal Onkoloji, Merkez Laboratuvar, Mikrobiyoloji Laboratuvarı, Nefroloji, Nöroloji, Nükleer Tıp, Organ Nakli, Ortopedi ve Travmatoloji, Plastik Cerrahi, Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Psikiyatri, Psikoloji, Radyasyon Onkolojisi, Radyoloji, Romatoloji, Tıbbi Biyokimya, Tıbbi Mikrobiyoloji, Tüp Bebek, Uyku Laboratuvarı, Üroloji, Yenidoğan Yoğun Bakım
Özel Medicana Bahçelievler Hastanesi Doktorları
Özel Medicana Bahçelievler Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -