Özel Medicabil Hastanesi

Üst düzey teknolojik altyapımız ile konularında uzman insan gücümüzü bir araya getirerek, Hastaya ve haklarına saygılı, Etik kurallara bağlı, Güvenilir, Ulusal ve uluslararası düzeyde ihtiyaç duyanların kolaylıkla ulaşabildiği bir sağlık hizmeti sunmaktır. Sürekli geliştirdiğimiz ve iyileştirdiğimiz hizmet alanlarımızda; Hastalarımızın ve çalışanlarımızın memnuniyetinin üst düzeyde olduğu, Bilimsel ve akademik çalışmalarımızla sağlık hizmetinin kalitesinin yükseltilmesine katkı sağlayarak, hastalarımız ve toplum için ulusal ve uluslararası düzeyde vazgeçilmez bir referans merkezi olmaktır.
Özel Medicabil Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Medicabil Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres: Mudanya Yolu Fethiye Mh. Küre Sk.No: 1 Nilüfer / Bursa
Telefon Tel:444 8 112
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@medicabil.com
Özel Medicabil Hastanesi Nerede
Özel Medicabil Hastanesi Randevu Alma
Özel Medicabil Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Medicabil Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Medicabil Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Medicabil Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Dermatoloji (Cildiye), İç Hastalıkları (Dahiliye), Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye), Nöroloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Psikiyatri, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Kardiyoloji, Göğüs Hastalıkları, Genel Cerrahi, Çocuk Cerrahisi, Göğüs Cerrahisi, Göz Hastalıkları, Üroloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ortopedi ve Travmatoloji, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi), Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Biyokimya, Radyoloji, Mikrobiyoloji, Acil, Yeni Doğan Yoğun Bakım, Yoğun Bakım, Deri ve Zührevi Hastalıklar, Anesteziyoloji ve Reanimasyon
Özel Medicabil Hastanesi Doktorları
Özel Medicabil Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -