Özel Median Tıp Merkezi

1997 yılında Yenibosna’da faaliyete başlayan Median Tıp Merkezi, daha nitelikli bir hizmet vermek amacıyla 2009 Nisan ayından itibaren Soğanlı – Bahçelievler’deki mevcut binasında faaliyet göstermeye başlamıştır. Tıp Merkezimiz yaklaşık 2000 m2’lik kapalı alan üzerinde hizmet verilmekte olup, modern bir iç mekana sahiptir. Tıp Merkezimiz, uluslararası kalite standartlarına uygunluğu, ileri düzey teknolojik donanımı, en üst seviyede steril koşulları, işlevsel, güvenli, konforlu ortamı ile fiziksel bir mükemmellik içindedir. Seçkin doktorlarımız ve laboratuar ekibimiz, hemşirelerimiz, eğitimli ve profesyonel kadromuz ile tüm gayretimiz sizlere mükemmeli yaşatabilmektir. Süreç içerisinde Cerrahi merkez olma, Cerrahi Tıp Merkezine dönüşme baştan beri en büyük amaçlarımızdan birisiydi. Nitekim ameliyathanemizin teknik ve fiziki koşullarını tamamlayarak uygunluk belgesi alındı. Biz de böyle bir merkez oluşturmuş olmaktan dolayı mutluluk duymaktayız. Median Tıp Merkezi, Sağlık İşletmecileri Derneği (SABİR) üyesidir.

Özel Median Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Median Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Soğanlı Mahallesi, Nevruz Sk. No:2 Bahçelievler/İSTANBUL  
Telefon 0 212 689 12 12
Fax
E-Mail web@mediansaglik.com

Özel Median Tıp Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Median Tıp Merkezi Nerede
Özel Median Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Median Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Median Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Median Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Median Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Kadın Hastalıkları ve Doğum

-İç Hastalıkları

-Kulak Burun Boğaz

-Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

-Genel Cerrahi

-Ortopedi ve Travmatoloji

-Nöroloji

-Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

-Göz Sağlığı ve Hastalıkları

-Ağız ve Diş Sağlığı

-Cildiye (Dermatoloji)

-Beslenme ve Diyetetik

-Anestezi ve Reanimasyon

-Radyoloji

-Biyokimya Laboratuvarı

Acil Tıp

Özel Median Tıp Merkezi Doktorları
Özel Median Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -