Özel Median Hastanesi

Özel Median Hastanesi sağlık hizmetlerindeki uzmanlık, deneyim ve kalite anlayışı ile yaşanan sağlık sorunlarının çözümüne olan duyarlığıyla sağlıkta gelişimin öncüsü olmaya devam etmektedir. Doğru tanı ve tedavi yöntemleri ile sağlık sektöründe öncü bir kurum olmayı amaç edinen güleryüz ve hoşgörülü hizmet anlayışı ile hasta hak ve sorumluluklarını bakımın her adımında göz önünde bulundurarak ilgiyi yerinde ve zamanında göstermek ayrıca insancıl değerleri üstün tutarak nitelikli bir sağlık hizmeti sunmaktadır.
Özel Median Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Median Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Kocasinan Merkez Mah. Mahmutbey Cad. No:369 Bahçelievler/İSTANBUL
Telefon Tel:0 212 656 86 00
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:web@mediansaglik.com
Özel Median Hastanesi Nerede
Özel Median Hastanesi Randevu Alma
Özel Median Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Median Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Median Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Median Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Kadın Hastalıkları ve Doğum, İç Hastalıkları, Kulak Burun Boğaz, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Genel Cerrahi, Ortopedi ve Travmatoloji, Nöroloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Göz Sağlığı ve Hastalıkları, Ağız ve Diş Sağlığı, Cildiye (Dermatoloji), Beslenme ve Diyetetik, Anestezi ve Reanimasyon, Radyoloji, Biyokimya Laboratuvarı, Acil Tıp
Özel Median Hastanesi Doktorları
Özel Median Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -