Özel Medar Hastanesi Gölcük

Medar Hastaneleri’nin misyonu, toplumumuzun yaşam kalitesini yükseltmek için, koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetlerini çağın gerektirdiği şekilde kaliteli ve ekonomik olarak sunmaktır. Sunduğu sağlık hizmetleriyle, hasta, hasta yakını ve çalışanların memnuniyetini sağlamayı ilke edinen, hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutarak ekibi ve alt yapısıyla nitelikli sağlık hizmeti sunan bir kuruluş olmak.
Özel Medar Hastanesi Gölcük Hakkında İçerikler
Özel Medar Hastanesi Gölcük İletişim Bilgileri
Adres Adres:Ford Sapağı Karşısı Çiftlik Mah. 4179 Sok. No:1 Gölcük/KOCAELİ
Telefon Tel:444 99 41
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:golcuk@medarhastanesi.com.tr
Özel Medar Hastanesi Gölcük Nerede
Özel Medar Hastanesi Gölcük Randevu Alma
Özel Medar Hastanesi Gölcüknden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Medar Hastanesi Gölcük Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Medar Hastanesi Gölcüknden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Medar Hastanesi Gölcük Bölümleri ve Servisleri
İç Hastalıkları (Dahiliye), Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye), Nöroloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Psikiyatri, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Kardiyoloji, Göğüs Hastalıkları, Genel Cerrahi, Çocuk Cerrahisi, Göz Hastalıkları, Üroloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ortopedi ve Travmatoloji, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi), Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Biyokimya, Radyoloji, Mikrobiyoloji, Acil, Yeni Doğan Yoğun Bakım, Yoğun Bakım, Deri ve Zührevi Hastalıklar
Özel Medar Hastanesi Gölcük Doktorları
Özel Medar Hastanesi Gölcüknde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -