Özel MedAmerikan Tıp Merkezi

Hastaların ilk başvurduğu referans merkezi olarak etik ve güvenilir bir ortamda sağlık hizmeti sunmaktır. Hasta ve çalışan deneyimlerinden yola çıkarak güçlü ve yetkin kadroyla en üst düzeyde güncel tıbbi yaklaşımlar sunmaktır.
Özel MedAmerikan Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel MedAmerikan Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Bağdat Caddesi No 130 Feneryolu 34724 Kadıköy Istanbul Türkiye
Telefon Tel:0 216 468 2 555
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@medamerikan.com
Özel MedAmerikan Tıp Merkezi Nerede
Özel MedAmerikan Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel MedAmerikan Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel MedAmerikan Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel MedAmerikan Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel MedAmerikan Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Ağız ve Diş Sağlığı, Anesteziyoloji ve Reanimasyon,Beslenme ve Diyet, Dahiliye, Damar Cerrahisi, Dermatoloji, Endokrinoloji, Diyabet ve Metabolizma Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Gastroenteroloji ve Hepatoloji, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Oftalmoloji, Hematoloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Baş ve Boyun Cerrahisi, Nefroloji, Nöroloji, Nöroşirürji, Beyin, Omurilik ve Sinir Cerrahisi, Ortopedi ve Travmatoloji, Pediatri (Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları), Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Psikiyatri, Psikoloji, Radyoloji, Üroloji
Özel MedAmerikan Tıp Merkezi Doktorları
Özel MedAmerikan Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -