Özel Marmara Diyaliz Merkezi

Diyaliz tedavilerinde hasta memnuniyenini, hasta mahremiyetini, hastaların güven içerisinde tedavilerini sağlayacakları, Türkiye’ nin diyaliz sektöründe saygınlığı ile önde gelen kuruluşlarından biri olmak.Özel Marmara diyaliz merkezi olarak doğru, çağdaş standartlarda tedavi hizmetlerini, hastalarımızın menfaatleri doğrultusunda Türkiye’ de ve dünyada uygulanan yenilikleri yakından takip ederek, etik değerler içerisinde hastalarımıza uygulamak.

Özel Marmara Diyaliz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Marmara Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Yeni Mahalle İnönü Cad.Cengiz Sok. No: 2/2 Küçükçekmece, İSTANBUL  
Telefon 0 (212) 599 9944
Fax
E-Mail

Özel Marmara Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Marmara Diyaliz Merkezi Nerede
Özel Marmara Diyaliz Merkezi Randevu Alma
Özel Marmara Diyaliz Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Marmara Diyaliz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Marmara Diyaliz Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Marmara Diyaliz Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Hemodiyaliz

Özel Marmara Diyaliz Merkezi Doktorları
Özel Marmara Diyaliz Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Özel Karatekin Hastanesi -